Rýchlovarná kanvica Adler AD 1372 čierna

Značka: ADLER

Rýchlovarná kanvica Adler AD1372 s objemom 0,6 l je malý, ale veľmi praktický prístroj na prípravu teplej vody

21,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Rýchlovarná kanvica Adler AD 1372 čierna

cc61468f-25bf-4b8a-abc7-ecdfc94fea83

Hlavný popis produktu

Rýchlovarná kanvica Adler AD1372 s objemom 0,6 l je malý, ale veľmi praktický prístroj na prípravu teplej vody. Dá sa s úspechom použiť na varenie jednej alebo dvoch šálok čaju alebo kávy. Táto kanvica vďaka svojim malým rozmerom zaberá málo miesta na kuchynskej linke, čo môže byť výhodné najmä v menších kuchyniach alebo v prípade nedostatku miesta na uloženie väčších zariadení.
Ekonomická 0,6-litrová kanvica môže byť dobrým riešením aj pre ľudí, ktorí žijú sami alebo pre páry, ktoré len zriedka pijú čaj alebo kávu vo väčšom množstve. Takáto kanvica vodu rýchlo zohreje a ľahko sa používa, čo môže byť užitočné pre starších alebo zdravotne postihnutých ľudí. Je však potrebné pripomenúť, že takáto kanvica nie je vhodná na varenie väčšieho množstva nápojov, pretože má obmedzenú kapacitu.

Charakteristika a technické údaje:
Maximálny objem: 0,6 l
Minimálny objem: 0,2 l
Dvojstenné puzdro
Vysokokvalitné ploché vykurovacie teleso z nehrdzavejúcej ocele
Automatická ochrana proti vareniu bez vody
Kontrolka
Vnútorný indikátor hladiny vody
Automatické vypnutie
Základňa otočná o 360°
Tlačidlo na otváranie veka
Dĺžka napájacieho kábla: 75 cm
Rozmery produktu: 19,0 x 19,0 x 12,5 cm
Výkon: 800 W
Napájanie: 220-240 V, 50/60 Hz

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.