Royal Chaga Tinktúra s Extraktom z Reishi

1×50g, výživový doplnok

Červená REISHI, tiež známa ako Ganoderma lucidum, Lingzhi alebo „huba nesmrteľnosti“ je jednou z najcennejších húb tradičnej čínskej medicíny, ktorá ju využíva už viac ako 4 000 rokov na zvýšenie vitality, posilnenie imunitného systému, podporu kardiovaskulárneho zdravia a dlhovekosť.

35,90
Doprava zadarmo

O produkte: Royal Chaga Tinktúra s Extraktom z Reishi 1×50g, výživový doplnok

X65630

Hlavný popis produktu

REISHI ako výsada cisárov Pred začatím rozsiahlej kultivácie v 70. rokoch 20. storočia bola Reishi tak vzácna, že ju mohol užívať iba cisár s jeho rodinou. Jej relatívne nezvyčajný výskyt vo voľnej prírode urobil z huby nesmierne cenený tovar. Dnes vďaka rozvoju kontrolovaného pestovania je Reishi dostupná pre širokú verejnosť a teší sa obrovskej obľube najmä vďaka svojim priaznivým účinkom na organizmus.

Povolené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ: Leskokôrka lesklá (Reishi, Ganoderma lucidum) Prirodzená obranyschopnosť – imunitný systém Normálne funkcie obehovej sústavy Normálna hladina cholesterolu v krvi DuanWood Reishi extrakt získaný dvojitou extrakciou Naša DuanWood Reishi je pestovaná v ekologicky čistom prostredí vo Fínsku. Pestuje sa na substráte z tvrdého dreva vo vonkajšom prostredí s ideálnymi podmienkami pre rast tejto huby. Extrakt Reishi je získaný špeciálnou metódou dvojitej extrakcie (horúca voda a potom alkohol) vďaka, ktorej obsahu celé spektum prospešných látok ako sú hlavne betaglukány, triterpenoidy, steroly, vitamíny, minerály a ďalšie stopové prvky.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.