Revolution Skincare Multi Targeting & Firming Serum - Multi Peptide Serum sérum

1×1 ks

Značka: REVOLUTION
Revolution Skincare Multi Targeting Serum je vhodné pre pokožku, ktorá vykazuje známky starnutia. Obsahuje peptidy, ktoré stimulujú tvorbu látok, ako sú kolagén a elastín. Bez peptidov pokožka stráca pevnosť, prehlbujú sa vrásky a mení textúru.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
11,29
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte

X57735

Hlavné benefity: - Cielene bojuje s jemnými linkami a spevňuje - Pomáha hydratovať a spevňovať pokožku - Podporuje hladkú štruktúru pokožky Revolution Skincare Multi Targeting Serum je vhodné pre pokožku, ktorá vykazuje známky starnutia. Obsahuje peptidy, ktoré stimulujú tvorbu látok, ako sú kolagén a elastín. Bez peptidov pokožka stráca pevnosť, prehlbujú sa vrásky a mení textúru.

Sérum s jedinečnou kombináciou peptidov navracia plnosť, pomáha spevniť, vyhladiť pokožku a navracia jej zdravie. Použitie: Pred použitím produkt pretrep. Aplikuj niekoľko kvapiek na vyčistenú a suchú pleť. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov používaj ráno a večer.

UPOZORNENIE:  Ak sa objaví začervenanie alebo podráždenie, tak preruš používanie tohto produktu. Len na vonkajšie použitie.

Zloženie: Aqua/Water/EAU, Propanediol, Glycerin, Butylene Glycol, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Disodium EDTA, Carbomer, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Polysorbate 20, Palmitoyl Tripeptide-38, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7.  


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.