Revolution Skincare Multi Acid Peeling Solution peeling

1×1 ks

Značka: REVOLUTION

Multi Acid Peeling Solution od Revolution Skincare je ošetrenie pleti, ktoré exfoliuje vrchné vrstvy pokožky. Tento peelingový roztok obsahuje 30% AHA a 1,5% BHA.

Zľava 10 % Zľava -10 % na vybrané produkty, po zadaní zľavového kódu: 1LNOC. Akcia platí iba 25. 6. do 23:59.
12,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Revolution Skincare Multi Acid Peeling Solution peeling 1×1 ks

X57734

Hlavný popis produktu

AHA je zmesou kyseliny mliečnej, kyseliny glykolovej a ovocných kyselín. Pomáhajú odlupovať odumretú kožu, aby pokožka bola sviežejšia a hladšia. BHA je kyselina salicylová, ktorá pomáha preniknúť peelingu hlboko do pórov, aby pleť nebola preťažená a predišlo sa praskaniu, takže potom vyzerá hladšia a žiarivejšia. Použitie ako maska: Používaj večer, nie viac ako dvakrát týždenne.

Nanes na čistú, ale NIE vlhkú pokožku a rozotri rovnomerne na tvár a krk. Potom opláchni vlažnou vodou. Nenechávaj dlhšie ako 10 minút. Počas aplikácie aj opláchnutia sa vyhni kontaktu s očami. Potom použi SPF.

UPOZORNENIE: Tento produkt obsahuje veľmi vysokú koncentráciu kyselín. Nepoužívaj na citlivú pokožku alebo poranenú pokožku. Pri podráždení produkt okamžite zmy a prestaň používať. Tento produkt obsahuje AHA (alfa hydroxykyseliny), ktoré môžu zvýšiť citlivosť pokožky na UV žiarenie. Obmedz expozícii slnečného žiarenia a používaj opaľovacie krémy po použití tohto výrobku.

Zloženie: Aqua (Water, Eau), Lactic Acid, Propanediol, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Glycolic Acid, Glycerin, Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract, Butylene Glycol, Salicylic Acid, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Citrus Limon Fruit Extract, Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Xanthan Gum, Acer Saccharum (Sugar Maple) Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Disodium EDTA, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.