Revolution Skincare Blemish and Pore Refining Serum - 10% Niacinamide + 1% Zinc SUPER SIZED sérum

1×1 ks

Značka: REVOLUTION

Náš ikonický produkt Revolution Skincare Blemish and Pore Refining Serum - 10% Niacínamid + 1% Zinc, je teraz väčší! Ušetríš a zároveň pomôžeš ochrániť životné prostredie.

12,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Revolution Skincare Blemish and Pore Refining Serum - 10% Niacinamide + 1% Zinc SUPER SIZED sérum 1×1 ks

X57710

Hlavný popis produktu

Ak by k tomu takto pristupoval každý, tak by sme ušetrili 4 tony fliaš ročne!

Hlavné benefity

- Bojuje s nedokonalosťami a rozšírenými pórmi

- Reguluje tvorbu kožného mazu

- Upokojuje pokožku

Revolution Skincare Blemish and Pore Refining Serum je hrdinou pre mastnú a problematickú pleť. Za pomocou dvoch šetrných zložiek k pokožke, niacínamidu a zinku, sérum pomáha odstraňovať problémy pleti ako je akné (nejedná sa však o liečbu tohto problému, napomáha k udržaniu čistých pórov a predchádzaniu jeho tvorby), poškodenie pleti a minimalizuje vzhľad veľkých pórov. Prísady v sére regulujú tvorbu kožného mazu, tým predchádzajú k preťaženiu pleti.

Zinok má upokojujúce účinky a pomáha udržiavať otvorené póry, aby nedochádzalo k ich znečisťovaniu. Zinok tiež zachováva prirodzenú ochrannú vrstvu pokožky, takže sa odporúča pri hojení nedokonalostí. Použitie: Pred použitím produkt pretrep. Aplikuj niekoľko kvapiek na vyčistenú a suchú pleť. Používaj ráno a večer. Vhodný na každodenné použitie a vzhľadom k zloženiu bez oleja je možné ho používať aj pred makeupom.

UPOZORNENIE: Nepoužívaj tento produkt, ak používaš iný, ktorý obsahuje vitamín C. Ak v tvojej starostlivosti o pleť má vitamín C nezastupiteľné miesto, tak odporúčame tento produkt použiť ráno a produkt s vitamínom C večer. Predídeš tým nežiaducim reakciám. Zloženie: Aqua (Water, Eau) Propanediol, Niacinamide, Zinc Pca, Glycerin, Butylene Glycol, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Disodium Edta.    


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.