Revolution Haircare Plex No.5 Bond Maintenance vlasový kondicionér

1×250 ml, kondicionér

Značka: REVOLUTION

Daj zbohom suchým, poškodeným vlasom s jedinečným produktovým radom Plex od Revolution Haircare. Plex No.5 Bond Maintenance je vlasový kondicionér, ktorý preniká do vlasovej kôry, kde intenzívne vyživuje a posilňuje štruktúru vlasu.

11,39
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Revolution Haircare Plex No.5 Bond Maintenance vlasový kondicionér 1×250 ml, kondicionér

X57765

Hlavný popis produktu

Vhodný pre všetky typy vlasov. Neobsahuje SLS / SLES.

Vegánske zloženie. Ako produkty Plex fungujú?

Obsahujú komplex rastlinných proteínov s kaskádovým účinkom vnútri vlasu. Proteíny s vysokou molekulovou hmotnosťou – pôsobia na povrchu vlasovej kutikuly, chránia ich pred poškodením a zvyšujú lesk vlasov. Proteíny so strednou molekulovou hmotnosťou – prenikajú do vnútra vlasovej kutikuly, posilňujú ich a spevňujú, čím dochádza k vytvoreniu väčšieho objemu vlasov. Proteíny s nízkou molekulovou hmotnosťou – prenikajú hlboko do vlasovej kôry, vlas vyživujú z vnútra a chránia ho pred poškodením. Sú obohatené o fytantriol a provitamín B5.

Fytantriol – rastlinná látka s vysokou hydratačnou schopnosťou, ktorá zabraňuje prílišnému vysušeniu vlasov. Provitamín B5 – zvyšuje lesk vlasov, pomáha predchádzať ich lámaniu a štiepeniu. Skladajú sa zo zmesi látok so silným kondicionačným účinkom. Tieto látky sú schopné vyhladzovať a zjemňovať zničené vlasové vlákna.

Použitie: Nalej dostatočné množstvo balzamu do dlane a rovnomerne ho votri do dĺžok vlasov. Následne dôkladne opláchni čistou vodou. Pokračuj použitím záverečnej starostlivosti Plex No.6 Bond Smoother.

Upozornenie: Vyhni sa priamemu kontaktu produktu s otvoreným okom. Pri zasiahnutí oko okamžite vypláchni pod prúdom tečúcej vody.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.