Revolution Haircare Plex No.4 Bond Maintenance šampón

1×1 ks

Značka: REVOLUTION
Daj zbohom suchým, poškodeným vlasom s jedinečným produktovým radom Plex od Revolution Haircare. Plex No.4 Bond Maintenance je šampón na vlasy, ktorý šetrne, ale aj napriek tomu účinne čistí vlasy a dodáva im potrebnú hydratáciu.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
13,29
Doprava zadarmo

O produkte

X57764

Vhodný pre všetky typy vlasov.

Neobsahuje SLS / SLES.

Vegánske zloženie.

Ako produkty Plex fungujú? Obsahujú komplex rastlinných proteínov s kaskádovým účinkom vnútri vlasu. Proteíny s vysokou molekulovou hmotnosťou – pôsobia na povrchu vlasovej kutikuly, chránia ich pred poškodením a zvyšujú lesk vlasov. Proteíny so strednou molekulovou hmotnosťou – prenikajú do vnútra vlasovej kutikuly, posilňujú ich a spevňujú, čím dochádza k vytvoreniu väčšieho objemu vlasov.

Proteíny s nízkou molekulovou hmotnosťou – prenikajú hlboko do vlasovej kôry, vlas vyživujú z vnútra a chránia ho pred poškodením. Sú obohatené o fytantriol a provitamín B5. Fytantriol – rastlinná látka s vysokou hydratačnou schopnosťou, ktorá zabraňuje prílišnému vysušeniu vlasov. Provitamín B5 – zvyšuje lesk vlasov, pomáha predchádzať ich lámaniu a štiepeniu.

Skladajú sa zo zmesi látok so silným kondicionačným účinkom. Tieto látky sú schopné vyhladzovať a zjemňovať zničené vlasové vlákna.

Použitie: Nalej dostatočné množstvo šampónu do dlane a nanes ho rovnomerne na vlasy. Jemne masíruj vlasovú pokožku pri korienkoch vlasov a následne dôkladne opláchni čistou vodou. Podľa potreby celý proces zopakuj ešte raz. Pokračuj použitím kondicionéru Plex No.5 Bond Maintenance

Upozornenie: Vyhni sa priamemu kontaktu produktu s otvoreným okom. Pri zasiahnutí oko okamžite vypláchni pod prúdom tečúcej vody.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.