Revolution Haircare Plex No.3 Bond Hair Perfector starostlivosť o vlasy

1×1 ks

Značka: REVOLUTION

Daj zbohom suchým, poškodeným vlasom s jedinečným produktovým radom Plex od Revolution Haircare. Plex No.3 Bond Hair Perfector je obnovujúci a kondicionujúci krém, ktorý sa používa na ošetrenie vlasov pred ich umývaním.

11,89
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Revolution Haircare Plex No.3 Bond Hair Perfector starostlivosť o vlasy 1×1 ks

X57763

Hlavný popis produktu

Vhodný pre všetky typy vlasov. Neobsahuje SLS / SLES. Vegánske zloženie. Ako produkty Plex fungujú? Obsahujú komplex rastlinných proteínov s kaskádovým účinkom vnútri vlasu. Proteíny s vysokou molekulovou hmotnosťou – pôsobia na povrchu vlasovej kutikuly, chránia ich pred poškodením a zvyšujú lesk vlasov. ň

Proteíny so strednou molekulovou hmotnosťou – prenikajú do vnútra vlasovej kutikuly, posilňujú ich a spevňujú, čím dochádza k vytvoreniu väčšieho objemu vlasov. Proteíny s nízkou molekulovou hmotnosťou – prenikajú hlboko do vlasovej kôry, vlas vyživujú z vnútra a chránia ho pred poškodením. Sú obohatené o fytantriol a provitamín B5. Fytantriol – rastlinná látka s vysokou hydratačnou schopnosťou, ktorá zabraňuje prílišnému vysušeniu vlasov. Provitamín B5 – zvyšuje lesk vlasov, pomáha predchádzať ich lámaniu a štiepeniu.

Skladajú sa zo zmesi látok so silným kondicionačným účinkom. Tieto látky sú schopné vyhladzovať a zjemňovať zničené vlasové vlákna. Použitie: Nanes dostatočné množstvo krému Plex No.3 na navlhčené a uterákom vysušené vlasy. Nechaj pôsobiť 10–15 minút pre rutinné ošetrenie, alebo cez noc pre intenzívne vyživujúcu vlasovú kúru. Produkt používaj podľa potreby 1–2x do týždňa. Potom vlasy umy šampónom Plex No.4 Bond Maintenance. Upozornenie: Vyhni sa priamemu kontaktu produktu s otvoreným okom. Pri zasiahnutí oko okamžite vypláchni pod prúdom tečúcej vody.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.