remescar POKLESNUTÉ VIEČKA

1×8 ml, krém

Značka: REMESCAR
  • Dermálny krém používaný na ovisnuté horné očné viečka pre starnúcu pleť.
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
26,29
Doprava zadarmo

O produkte: remescar POKLESNUTÉ VIEČKA 1×8 ml, krém

X38466 ADC

Dermálny krém používaný na ovisnuté horné očné viečka pre stárnucu pleť. Krém je kombináciou kvapaliny na báze sézamového oleja, fytoaktivního molekulárneho komplexu a obohatených morských mikročastíc.

Spôsob použitia

Krém sa používa na ovisnuté očné viečka raz denne. Používa sa podľa postupu a odporúčaní na obale výrobku. 

Krok 1: Jemne si umyte tvár a vysušte poklepávaním uterákom.
Krok 2: Ak používate hydratačné prostriedky (denná krém alebo očný krém), počkajte pred nanesením krému Remescar na ovisnuté viečka, než sa úplne vstrebú.
Krok 3: Na špičku prsta si vytlačte malé množstvo krému Remescar na ovisnuté viečka. Množstvo by malo zodpovedať veľkosti ryžového
zrna; menšie množstvo nebude stačiť a väčšia už je príliš a mohlo by dôjsť k tomu, že sa úplne nevstrebe do pokožky alebo spôsobí precitlivenosť.
Krok 4: Mieste krém medzi ukazovákmi, kým nezprůhlední (5 až 10 sekúnd). Uistite sa, že máte medzi prstami krému stále dostatok. Pokiaľ už medzi prsty necítite vlhkosť, znovu si na špičku prsta naneste malé množstvo krému. Tento krok je pre správne pôsobenie krému Remescar na poklesnutá viečka dôležitý.
Krok 5: Jemne krém špičkou prsta naneste priamo do záhybu horného viečka; krém nanášajte v záhybe oka a pozdĺž neho smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu. V prípade potreby krém rozotrite aj vyššie smerom k obočiu. Krém by ste nemali nanášať na pohyblivú časť horného viečka ani príliš blízko oka, pretože sa po zahriatí na vašu telesnú teplotu ďalej rozšíri.
Krok 6: Aby ste dosiahla skutočne výrazných výsledkov, nehýbte 3-4 minúty po nanesení tvárou ani svalmi, kým krém nezaschne (Ovievanie môže proces urýchliť). Ak ste krému naniesla príliš veľa, jednoducho zotrite prebytočné množstvo navlhčeným obrúskom.
Po použití si umyte ruky a zatvorte tubu s krémom.

Ako krém odstrániť: Miesto, na ktoré ste krém naniesla, umyte vodou a poklepávaním uteráka vysušte.

Použitie pod make-upom:
Najskôr naneste na pokožku produkty, ktoré bežne používate (očné sérum, denný krém a pod.) a minútu až dve počkajte, než sa vstrebú do pokožky. Potom môžete na problematickú oblasť naniesť tenkú vrstvu krému Remescar na ovisnuté viečka podľa návodu vyššie. Ak sa na pokožke tvorí biela stopa, je to pravdepodobne tým, že ste naniesli príliš veľa produktu alebo ste predtým nepoužila hydratačný krém. Bielu stopu jednoducho zotrite navlhčeným obrúskom. Akonáhle krém zaschne, naneste mejkap tak ako obvykle.
Poznámka: Používajte len práškové očné tiene; iné typy očných tieňov znižujú účinnosť krému Remescar na ovisnuté viečka. Make-up na olejovej báze môže tiež znižovať účinnosť krému Remescar na ovisnuté viečka.  

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.