Purity Vision Kráľovska Sada 1ks

1×1 ks

Spája tie najlepšie oleje a maslá pre zdravie a krásu z troch rôznych kontinentov. Každý produkt predstavuje bohatstvo a múdrosť danej kultúry, kde sú tieto prípravky používané už po tisíce rokov. Jedinečné kvality a nenahraditeľnosť týchto výrobkov je potvrdená dlhoročným užívaním v krajinách ich pôvodu.
Na sklade v eshope
17,79
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X58530

PURITY VISION Bio Bambucké maslo 120 ml Luxusná starostlivosť o telo aj pleť z Ugandy pre celú rodinu. Univerzálne vysoko vyživujúce a ošetrujúce prémiové maslo. Pre všetky typy pokožky. Má tradičné využitie v africkej kuchyni a pre výrobu čokolády. - Na tvár, telo aj vlasy. - Pre mužov, ženy aj deti. - Regeneruje, hydratuje a vyživuje. - Ideálny pomocník na suché pery i pokožku. - Rýchlo sa vstrebáva a upokojuje. Bio Bambucké maslo Purity Vision predstavuje najčistejšiu podobu bambuckého masla na medzinárodnom trhu.

Bambucké maslo PURITY VISION je 100% bio, nerafinované a 100% čisté. Má úžasnú krémovú konzistenciu, ktorá sa ľahko nanáša a príjemnú orieškovú vôňu. Skoro ako jediné bambucké maslo na trhu pochádza z východnej Afriky z menej známeho a ťažšie dostupného druhu stromu karité (VitellariaNilotica). Na výrobe Bambuckého masla PURITY VISION sa podieľajú miestni poľnohospodári aj so svojimi rodinami v duchu Fair Trade princípov. Pestovanie stromov karité aj samotná výroba bambuckého masla je koncipovaná tak, aby priaznivo ovplyvňovala prirodzené biorytmy miestnej fauny a flóry a nezaťažovala životné prostredie. Malý zázrak, ktorý zvládne každú situáciu! Pre svoje všestranné použitie sa Bambucké maslo PURITY VISION takmer hneď stane nevyhnutnou súčasťou Vašej kozmetickej výbavy.

Ocení ho celá rodina: dá sa použiť k ošetreniu vlasov, tváre i celého tela; hydratuje a zjemňuje; využijete ho k masážam, ako upokojujúcu emulziu po holení, alebo ako účinnú úľavu na zaparený zadoček Vášho bábätka. Bambucké maslo v kuchyni: Bambucké maslo má tradične využitie v africkej kuchyni podobne ako v Ázii kokosový olej. V Európe sa Bambucké maslo používa do luxusných tort, praliniek a ďalších sladkostí alebo napríklad ako tuk do koreniacich zmesí a bujónov. PURITY VISION Raw Bio kokosový olej 120 ml Ázijská špecialita v tej najlepšej kvalite, ktorú si zamilujete ako kozmetiku aj potravinu. Po dvoch rokoch intenzívneho výskumu, bádania a experimentov s našimi farmármi na Filipínach, sme vyvinuli unikátny výrobný proces, ktorý umožňuje úplne bez tepelného zahriatia extrahovať úplne čistý kokosový olej priamo z čerstvého kokosového mlieka.

Vznikla unikátna patentová technológia, ktorá ako jediná na svete zaručuje maximálnu možnú kvalitu kokosového oleja. Prečo RAW kokosový olej? V čom je lepší, než za studena lisovaný a sušený? - Extrémne kvalitný, výživný a bohatý na chuť. - Najčistejší kokosový olej, kryštalicky čistá konzistencia a maslová chuť. - Prirodzená aróma – jemná vôňa čerstvo otvoreného kokosu. - Najšetrnejšia extrakcia kokosového oleja. - Vyrobené do 90 minút od otvorenia kokosového orechu

Čo znamená RAW: RAW v preklade znamená „surový“ či „živý“. RAW predstavuje všetky potraviny, ktoré pri svojom spracovaní neprešli tepelnou úpravou (varenie, dusenie, pečenie, pasterizovanie, zaváranie a pod.). Aby výrobok mohol byť označený za RAW potravinu, nesmie sa pri svojom spracovaní stretnúť s teplotou vyššou ako 42°C. Táto podmienka musí byť dodržaná pri všetkých čiastkových fázach spracovania oleja – získavaní východiskovej suroviny, lisovaní, balení, skladovaní aj preprave. Vďaka tomu ostávajú všetky nutričné hodnoty zachované, nedochádza k modifikácii výživných látok, minerálov a vitamínov a tie si tak uchovávajú maximálnu vstrebateľnosť a využiteľnosť pre ľudský organizmus. PURITY VISION Farmárske Ghí 120 ml Ghí je čistý maslový tuk, ktorý vzniká pomalým varením masla, z ktorého sa postupne odparí všetka voda a odstráni mliečna bielkovina.

Vďaka tejto špeciálnej úprave je Ghí stabilné pri vysokých teplotách (až 250°C) a hodí sa tak na pečenie a smaženie. Ghí ma všetky prednosti masla, ale neobsahuje laktózu, a preto je vhodné aj pre jedincov s intoleranciou a alergiou na laktózu. Ďalšou prednosťou Ghí je, že ho nemusíte skladovať v chladničke a vďaka nulovému obsahu vody Vám vydrží veľmi dlho. Ghí v kuchyni. Ghí si zamilujete pre jeho jemnú maslovú chuť a vôňu s tónmi orieškov. Použijete ho všade tam, kde bežne používate maslo alebo iný tuk. Zelenina pečená na Ghí získa punc exotiky, vďaka vysokému dymovému bodu sa ani pri vysokých teplotách neprepáli.

Palacinky a francúzske toasty smažené na Ghí budú mať chrumkavú kôrku a maslovú chuť. Vyskúšajte Ghí pridať do vianočného pečiva alebo sušienok, budú sa Vám rozplývať na jazyku.

TIP: Káva, ktorá Vás nakopne - Bulletproof coffee! Nie je ráno Vaša obľúbená časť dňa? Pripravte si kávu s Farmárskym Ghí a Raw Bio Kokosovým olejom PURITY VISION®. Farmárske Ghí a Kokosový olej kávu zjemnia a dodajú jej krásne kokosovo maslovú arómu a Vám dodajú zase potrebnú energiu. Svoju šálku kávy si môžete dochutiť štipkou škorice alebo kakaa.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.