Purity Vision Horčíkový Olej 95ml

1×1 ks

  • Horčíkový olej PURITY VISION® je 100 % prírodný masážny prípravok pre relaxáciu a uvoľnenie nielen natiahnutých svalov. Je získavaný z horčíkových solí usadených na dne tzv. Zechsteinského mora, ktoré je označované za najčistejší zdroj horčíka na svete. Rovnako ako morská voda, Horčíkový olej pomáha hydratovať pokožku a vďaka rozpustenej magnéziovej soli podporuje prirodzenú ochrannú bariéru kože, hydratuje a podporuje regeneráciu kožných buniek.
Súťaž Za každých 10 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
13,79
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: Purity Vision Horčíkový Olej 95ml 1×1 ks

X58515

Hlavný popis produktu

Na dne každej nádoby nájdete kúsky magnezitu. Ten je z ľudových tradícii známy ako relaxačný kameň, ktorý vnáša do života potrebný pokoj, pozitívnu energiu a dobrú náladu. HORČÍK čiže magnézium Jedná sa o jeden zo zásadných minerálov pre správnu funkciu ľudského organizmu. V dnešnej dobe však veľká časť populácie trpí jeho nedostatkom. Pri pravidelnom doplňovaní má však uvoľňujúce účinky na natiahnuté svalstvo a ďalšie oblasti.

VÝROBA Horčíkový olej je v skutočnosti magnéziová soľ rozpustená v morskej vode, ktorá sa získava z usadenín na dne bývalých morí na území Holandska. Táto lokalita je označovaná za jeho najčistejší prírodný zdroj. Preto je konzistencia menej mastná než u bežných olejov a nezanecháva na pokožke mastný film. S Horčíkovým olejom PURITY VISION sa tak do Vašej domácnosti dostane neporušená sila horčíka, ktorý vznikal cez 250 miliónov rokov. POUŽITIE Všestranné relaxačné vlastnosti horčíka, zaisťujú tiež jeho všestranné využitie.

Hlava: Pri bolestiach hlavy či napätí odporúčame naniesť a vmasírovať pár kvapiek na spánky. Telo: Pre uvoľnenie svalov po fyzicky namáhavej aktivite olej nastriekajte na pokožku a nechajte pôsobiť.

Do kúpeľa: S niekoľkými kvapkami Horčíkového oleja si môžete dopriať relaxačný kúpeľ, ktorý dokonale uvoľní Vaše telo. Pridaním Bio Levanduľového oleja PURITY VISION prevoniate kúpeľňu upokojujúcou atmosférou aj pre Vašu myseľ.

Pred spánkom: Vďaka svojim relaxačným účinkom Vám môže Horčíkový olej pomôcť tiež so zmiernením svalových zášklbov, ktoré Vám bránia zaspať. Majte olej nachystaný pri posteli, a pri problémoch so zaspávaním ho aplikujte na problematické miesta a pulzné body.

UPOZORNENIE: Jemné štípanie po aplikácii je štandardný jav a skoro pominie. Hoci je Horčíkový olej 100% prírodný, môže sa po jeho aplikácii na pokožke vyskytnúť svrbenie či pálenie. Odporúčame preto nanášať z počiatku len malé množstvo a postupne, po pár dňoch, pridávať. Horčíkový olej nenanášajte na povrchovo podráždenú pokožku, na rany či čerstvo oholenú pokožku.

CERTIFIKÁTY Certifikácia, ktorá ručí za tú najvyššiu kvalitu produktu: CRUELTY FREE AND VEGAN - Certifikát udeľovaný spoločnosťou PETA zaručuje, že Horčíkový olej neobsahuje živočíšne zložky a v žiadnej časti výrobného procesu nebol testovaný na zvieratách. Vážime si všetky živé bytosti, preto je proti nášmu presvedčeniu čokoľvek testovať na zvieratách. CPK je skratkou troch slov – Certifikovaná prírodná kozmetika. Certifikácia ručí za to, že výrobok neobsahuje syntetické zlúčeniny a látky škodlivé organizmu.

Podľa štandardov tohto certifikátu musí byť minimálne 85 % zložiek prírodného pôvodu. V PURITY VISION však veríme, že minimálne 100 % všetkých zložiek by malo byť prírodného pôvodu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.