Purity Vision Bio Ošetrujúca Sada 1ks

1×1 ks

Levanduľa je neoddeliteľne spätá so svojou nezameniteľnou aromatickou vôňou, francúzskym Provensálskom a históriou odkazujúcou na jej liečivé a upokojujúce schopnosti. Teraz???(Viem si to predstaviť bez toho alebo nahradiť slovom „V tejto dobe“) dominuje vo zmyselných parfumoch, wellness procedúrach a pozornosť sa jej dostáva tiež v gastronómii. Pohlaďte aj vy svoje zmysly, telo a dušu touto krehkou rastlinou, ktorej starostlivosť si môžete užiť v dvoch voňavých produktoch.

17,69
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Purity Vision Bio Ošetrujúca Sada 1ks 1×1 ks

X58535

Hlavný popis produktu

 • Bio Levanduľový olej (100 ml) – kvietky levandule lekárskej prinášajú upokojujúcu starostlivosť pre pokožku bábätiek a dospelých

• Bio Levanduľové maslo (120 ml) – Upokojujúce výťažky z levandule prinášajú to pravé uvoľnenie pre telo aj dušu.

Bio Levanduľový olej PURITY VISION® je vyrobený tradičnou metódou pozvoľného macerovania, pri ktorej sa vetvičky levandule lekárskej (Lavandula angustifolia) na niekoľko týždňov naložia do kombinácie za studena lisovaných olejov. Olejové maceráty sa skladajú z Bio Slnečnicového, Bio Jojobového a Bio Arganového oleja. Počas tejto doby prechádzajú aktívne a účinné látky do tuku, ktorý ich následne prefiltruje. Týmto procesom vzniká voňavý macerát. Bio Levanduľový olej je vhodný pre všetky typy pleti, najmä pre citlivú a problematickú pleť. Obľúbite si ho nielen pre príjemnú vôňu, ale aj pre jeho univerzálne využitie. Vďaka svojmu čistému zloženiu je skvelý ako odličovací olej. Pomôže šetrne očistiť pleť od nečistôt, ktoré na nej cez deň zostali a rovnako dobre si poradí aj s make-upom. Pre svoje upokojujúce schopnosti je výborný na starostlivosť po holení a depilácii. Vysoký obsah vitamínu E, ktorý hlboko vyživuje a regeneruje pokožku, robí z levanduľového oleja tiež účinného pomocníka na popraskanú a zrohovatenú kožu na pätách. Rýchlo takisto uľaví extrémne suchej pokožke rúk.

TIP: Aplikujte Bio Levanduľový olej spolu s Bio Levanduľovou vodou PURITY VISION® a vychutnajte si upokojujúcu starostlivosť levandule. Bio Levanduľové maslo PURITY VISION® je vyrobené za pomoci pozvoľnej macerácie. Pri macerácii sú vetvičky levandule lekárskej na niekoľko týždňov naložené do Bio Fair Trade. Bambuckého masla, ktoré pochádza z panenských oblastí východnej Afriky, z plodov maslovníka afrického. Jeho hydratačné a vyživujúce účinky sa počas extrakcie uvoľňujú do macerátu spolu s účinnými látkami a ukľudňujúcou vôňou levandule lekárskej. Touto cestou vzniká luxusný macerát. Bio Levanduľové maslo oceníte ako ochranný a výdatný denný a nočný krém, ktorý sa hodí pre všetky typy pleti. Stačí ho naniesť na vopred očistenú, vlhkú tvár a nechať chvíľu vstrebať. Vďaka kombinácii levandule a bambuckého masla bude pleť chránená po celý deň. Zamilujete si ho tiež ako ošetrujúce telové maslo, ktoré je stvorené na masáže. Ďalej ho využijete ako prvú pomoc pri zapareninách. Po slnení dodá vysušenej pokožke potrebnú dávku výživy, čím aktívne napomáha jej regenerácii. Pred aplikáciou masla vždy navlhčite pleť i pokožku Bio Levanduľovou vodou PURITY VISION®.

TIP: Doprajte si teplý relaxačný kúpeľ s lyžičkou Bio Levanduľového masla a Bio Levanduľovej vody PURITY VISION®. CERTIFIKÁTY: Certifikácia, ktorá ručí za tú najvyššiu kvalitu produktu. CPK bio Označenie “BIO” deklaruje pôvod surovín z ekologického poľnohospodárstva (BIO) či voľného zberu. CPK - Certifikovaná prírodná kozmetika zaručuje, že obsah zložiek v produkte je minimálne z 85 % prírodného pôvodu. V PURITY VISION® sme hranicu posunuli ešte ďalej. Naším cieľom je, aby takto označené produkty vlastnej výroby obsahovali aspoň 95 % surovín pochádzajúcich z ekologického poľnohospodárstva. CRUELTY FREE and VEGAN Certifikát zaisťuje, že žiadny z našich produktov nebol testovaný na zvieratách a taktiež neobsahuje žiadne suroviny živočíšneho pôvodu. V PURITY VISION® si vážime všetky živé bytosti, a preto je proti nášmu presvedčeniu čokoľvek testovať na zvieratách. Fair for life Certifikácia udeľovaná inštitúciou Ecocert podporuje spravodlivejší medzinárodný obchod. Zameriava sa na poctivé a pozitívne vzťahy medzi farmármi a výrobcami, medzi zamestnancami a zamestnávateľmi aj medzi obchodníkmi. Podporuje rozvoj miestnych komunít. Je dbané na plnenie prísnych pravidiel pre udržateľný rozvoj a ochranu životného prostredia.

Časť finančných prostriedkov z každého takto označeného produktu putuje do špeciálneho fondu na podporu komunity farmárov priamo v rozvojovej oblasti a zlepšenie ich životných podmienok. PURITY VISION® je vôbec prvou značkou v Česku a na Slovensku, ktorá tento certifikát získala..


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.