Purity Vision Bio Mct Kokosový Olej 250ml

1×1 ks

Bio MCT Kokosový olej PURITY VISION® je za studena lisovaný, rýchlo vstrebateľný olej z dužiny kokosových orechov. MCT kokosový olej je vyhľadávaný športovcami a všetkými, ktorí chcú zdravo jesť a hľadajú ľahký tuk do svojho jedálnička. Využijete ho tiež ako rýchly zdroj energie pre Vaše telo.

13,99
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Purity Vision Bio Mct Kokosový Olej 250ml 1×1 ks

X58529

Hlavný popis produktu

Skratka MCT zastupuje anglické slová Medium Chain Triglycerides, alebo stredne dlhé triglyceridy. To sú nasýtené mastné kyseliny, ktoré sa na rozdiel od tých dlhých rýchlejšie vstrebávajú. Konkrétne sa jedná o kyselinu kaprylovú, kapronovú, kaprinovú a laurovú. MCT tuky sú výhodnejším variantom tukov tiež preto, že sa ľahšie trávia. Vďaka tomu je MCT Kokosový olej efektívne spaľovaný a funguje ako energetické palivo miesto toho, aby ho telo ukladalo do tukových zásob.

PÔVOD A VÝROBA: Technológia výroby a kvalita vstupnej suroviny určujú výslednú kvalitu každého nášho produktu. Práve preto si zakladáme na tom, aby kokosy pre PURITY VISION® oleje pochádzali len z panensky čistých oblastí. V prípade Bio MCT Kokosového oleja sa jedná o tropickú Srí Lanku. Bio MCT Kokosový olej sa vyrába z dužiny čerstvých kokosových orechov najneskôr do 48 hodín po ich zbere. Vďaka mechanickému lisovaniu za studena si uchováva svoju typickú kokosovú vôňu a všetky zdravou prospešné vitamíny a živiny. Po lisovaní nasleduje šetrná frakčná destilácia. Jedná sa o proces, počas ktorého sú (vďaka rozdielnym teplotám topenia) z pôvodného oleja vyextrahované len vyššie zmienené stredne dlhé mastné kyseliny. Týmto spôsobom sa z kokosového oleja získa ten najzdravší variant.

POUŽITIE: Bio MCT Kokosový olej bude verným pomocníkom v každej zdravej kuchyni. Vďaka rýchlemu spaľovaniu je prezývaný tiež ako diétny tuk, ktorý je možné použiť pri paleo aj keto diéte. Má neutrálnu chuť, a preto ho využijete pri príprave slaných aj sladkých pokrmov. Keďže je stabilný pri vysokých teplotách, môžete ho bez obáv použiť tiež na pečenie aj grilovanie. Olejom môžete dochutiť tiež džúsy, jogurty, müsli, smoothies a ďalšie pochutiny. Pre rýchle povzbudenie organizmu vyskúšajte Bulletproof coffee. Do rannej šálky kávy pridajte polievkovú lyžicu Bio MCT Kokosového oleja a lyžičku Farmárskeho ghí PURITY VISION®. Táto kombinácia Vám zaistí pocit sýtosti na celé dopoludnie. Vďaka kokosovému oleju sa kofeín vstrebáva pomaly a nespôsobuje následný prudký pokles energie. TIP: Pri príprave sladkých pokrmov, ako sú palacinky, muffiny a koláče, odporúčame kombinovať s Bio Kvetinovými vodami PURITY VISION®, ktoré si zamilujete pre ich krásnu vôňu a jemnú chuť.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 g:  Energia 3700 kJ/900 kcal Tuky 100 g – z toho nasýtené mastné kyseliny 100 g Sacharidy <0,1 g – z toho cukry <0,1 g Bielkoviny <0,1 g Soľ <0,0025 g CERTIFIKÁTY: Certifikácia, ktorá ručí za tú najvyššiu kvalitu produktu: Bio Označenie “BIO” znamená, že produkt bol vyrobený podľa zásad ekologického hospodárstva. Pri pestovaní plodín certifikovaných ako Bio je zakázané používať herbicídy, pesticídy či umelé hnojivá. Certifikát BIO predstavuje celoštátnu ochrannú známku pre bio potraviny.

CRUELTY FREE and VEGAN Certifikát zaisťuje, že žiadny z našich produktov nebol testovaný na zvieratách a taktiež neobsahuje žiadne suroviny živočíšneho pôvodu. V PURITY VISION® si vážime všetky živé bytosti, a preto je proti nášmu presvedčeniu čokoľvek testovať na zvieratách.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.