Purity Vision Bio Levanduľový Olej Na Pery 10ml

1×1 ks

Bio Levanduľový olej na pery dokonale chráni, vyživuje a stará sa o popraskané pery.

6,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Purity Vision Bio Levanduľový Olej Na Pery 10ml 1×1 ks

X58465

Hlavný popis produktu

Vaše pery budú hodvábne jemné a jednoducho neodolateľné. Voňavý macerát z levandule lekárskej spolu s ošetrujúcimi olejmi poskytuje perám ukľudňujúcu a regenerujúcu starostlivosť. Olej vytvára na perách jemnú ochrannú vrstvu, ktorá pery vyživuje, chráni proti popraskaniu a zanecháva ich zamatovo hebké a lesklé. Pri pravidelnom používaní Bio Levanduľového oleja na pery ľahko predíde vysušovaniu a praskaniu pier, ktoré pri rôznych vplyvoch počasia všetci dobre poznáme. Každým nanesením si vďaka opojnej levanduľovej vôni pripomeniete vôňu zmyselných levanduľových polí.

OŠETRUJÚCE ZlOŽKY V HLAVNEJ ÚLOHE Kandelilový vosk vytvára na povrchu pier jemný film, ktorý ich dlhodobo chráni, zabraňuje ich vysúšaniu a popraskaniu. Macerát z levandule lekárskej Bio Levanduľový olej na pery je vyrobený tradičnou metódou pozvoľného macerovania levandule lekárskej (lavanduľa angustifolia). Pri spracovaní sú levanduľové kvety na niekoľko týždňov naložené do zmesi za studena lisovaných olejov.

Túto vysoko kvalitnú zmes tvorí Bio Slnečnicový, Bio Raw Arganový a Bio Jojobový olej. Do macerátu tak v nezmenšenej miere prechádza upokojujúca sila a príjemná vôňa levandule Synergie ošetrujúcich olejov 100% Bio Ricínový olej obsahuje veľké množstvo vitamínu E a zdravých mastných kyselín, ktoré zaistia výživu a pomoc aj už vysušeným perám. Ricínový olej zároveň pery ochraňuje pred vonkajšími vplyvmi. Vaše pery budú teda úžasne jemné aj pri nepriaznivom počasí. 100% Raw Bio Arganový olej je marocký elixír mladosti a krásy, niekedy sa mu hovorí "marocké zlato" a to celkom oprávnene. Jedná sa totiž o jeden z najdrahších a najvzácnejších olejov na svete.

Niet pochýb o tom, že práve Bio Raw Arganový olej je ten pravý pre výživu a ochranu pier. Vďaka nemu budú totiž vaše pery omladené a príjemne vypnuté. Bio Jojobový olej podporuje tvorbu kolagénu v pleti a pomôže tak zjemniť vrásky v okolí pier. Hĺbkovo regenerujúci olej získaný z jadier Bio Simondsie čínskej je známy tiež pod názvom púštny orech. Vďaka obsahu biologicky cenných nenasýtených mastných kyselín a vitamínu E intenzívne regeneruje pokožku pier a dlhodobým používaním zlepšuje jej elasticitu a odolnosť. Sezamový olej je bohatý na vitamín B, E a minerálne látky.

Vďaka antiseptickým účinkom posilňuje ochrannú vrstvu pokožky a predchádza tak popraskaniu pier. POUŽITIE BIO LEVANDUĽOVÉHO OLEJA NA PERY Malé množstvo oleja roll-onom rovnomerne naneste na pery a potom sa už nechajte obklopiť levanduľovým opojením. Vďaka malému baleniu môžete mať olej vždy po ruke a jednoducho sa tak stane vaším nenahraditeľným pomocníkom do nepohody. TIPY: Nanesením malého množstva oleja a masážou zjemníte kožičku okolo nechtov. Súčasne tiež posilníte samotné nechty. Bonusom vám ostanú krásne voňavé ruky.

Ak pod svoj obľúbený rúž použijete olejček ako podkladovú bázu, vaše pery ostanú aj po jej vyschnutí jemné a vyživené. Bio Levanduľový olej na pery môžete použiť aj na okolie pier. Predovšetkým vďaka Raw Bio Arganovému oleju predídete starnutiu pleti a postaráte sa o jej jemné vypnutie. CERTIFIKÁTY: Certifikácia, ktorá ručí za tú najvyššiu kvalitu produktu. CPK bio Označenie “BIO” deklaruje pôvod surovín z ekologického poľnohospodárstva (BIO) či voľného zberu. CPK - Certifikovaná prírodná kozmetika zaručuje, že obsah zložiek v produkte je minimálne z 85 % prírodného pôvodu.

V PURITY VISION® sme hranicu posunuli ešte ďalej. Naším cieľom je, aby takto označené produkty vlastnej výroby obsahovali aspoň 95 % surovín pochádzajúcich z ekologického poľnohospodárstva.

CRUELTY FREE and VEGAN Certifikát zaisťuje, že žiadny z našich produktov nebol testovaný na zvieratách a taktiež neobsahuje žiadne suroviny živočíšneho pôvodu. V PURITY VISION® si vážime všetky živé bytosti, a preto je proti nášmu presvedčeniu čokoľvek testovať na zvieratách. Fair for life Certifikácia udeľovaná inštitúciou Ecocert podporuje spravodlivejší medzinárodný obchod. Zameriava sa na poctivé a pozitívne vzťahy medzi farmármi a výrobcami, medzi zamestnancami a zamestnávateľmi aj medzi obchodníkmi. Podporuje rozvoj miestnych komunít. Je dbané na plnenie prísnych pravidiel pre udržateľný rozvoj a ochranu životného prostredia.

Časť finančných prostriedkov z každého takto označeného produktu putuje do špeciálneho fondu na podporu komunity farmárov priamo v rozvojovej oblasti a zlepšenie ich životných podmienok. PURITY VISION® je vôbec prvou značkou v Česku a na Slovensku, ktorá tento certifikát získala..


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.