Purity Vision Bio Levanduľová Kúpeľová Soľ 400g

1×1 ks

Unikátna kombinácia štyroch 100 % prírodných solí s ošetrujúcim macerátom Bio Levandule lekárskej navodí atmosféru luxusných kúpeľov aj u Vás doma. Doprajte si relaxačný kúpeľ vhodný pre všetky typy pokožky, ktorý uvoľní unavené svaly a upokojí roztržitú myseľ.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
10,29
Doprava zadarmo

O produkte

X58514

Kúpeľ s touto kúpeľovou soľou oceníte tiež pri kožných problémoch ako je lupienka, alergia či ekzémy. Upokojujúce výťažky z Bio Levandule vyextrahované do ošetrujúcich Bio olejov zmierňujú podráždenie aj začervenanie a uľavia Vám od svrbenia či opuchov. Síra a horčík z obsiahnutej Epsomskej soli uvoľňujú napätie, Himalájska ružová soľ regeneruje stuhnuté svaly aj kĺby a Soľ z mŕtveho mora podporuje prekrvenie pokožky. Tá je počas kúpeľa ošetrovaná Bio Bambuckým maslom, vďaka ktorému zostáva dokonale hladká na dotyk.

Bio Levanduľový olej upokojuje myseľ a navodzuje relaxačnú atmosféru. Ošetrujúce ingrediencie Epsomská soľ je 100 % prírodná zlúčenina obsiahnutá v morskej vode bohatá na horčík. Vďaka nemu pomáha eliminovať zápaly, regeneruje svaly a nervy, a dokonca podporuje produkciu tzv. hormónu šťastia – sérotonínu. Kúpeľ s epsomskou soľou uvoľňuje nervový systém, upokojuje kožné problémy, zmierňuje bolesti chrbta, uvoľňuje svalové napätie a pomáha organizmu zbavovať sa škodlivých látok.

Morská soľ podporuje krvný obeh, čím napomáha prirodzenej detoxikácii organizmu. Z pokožky odstraňuje odumreté kožné bunky a nečistoty a má mierne sťahujúce účinky. Vďaka nim je pokožka po kúpeli s morskou soľou spevnená a jemná na dotyk. Tiež zmierňuje bolesti natiahnutých svalov a podporuje ich regeneráciu. Ružová himalájska soľ obsahuje až 84 rôznych minerálnych a stopových prvkov ako vápnik, železo, zinok, horčík, draslík, jód a ďalšie. Vďaka nim podporuje detoxikáciu organizmu, vyrovnáva pH pokožky a vyživuje ju. Bio Bambucké maslo je bohaté na ošetrujúce, vyživujúce a regeneračné zložky. Vďaka nim ho ocení predovšetkým suchá a citlivá pokožka, ktorú upokojuje a premasťuje. Aktivuje tvorbu kolagénu, čím spomaľuje starnutie pokožky. Macerát a kvety Levandule lekárskej upokojujú podráždenie a chránia pokožku pred pôsobením voľných radikálov.

Tiež podporujú krvný obeh a prirodzené regeneračné schopnosti buniek. Jej nežná kvetinová vôňa má relaxačné účinky, redukuje vnútorný nepokoj, stres, nervozitu či ťažkosti so zaspávaním a navodzuje pocit dobrej nálady. Použitie: Zakončite svoj deň relaxačným kúpeľom s upokojujúcou vôňou levandule. Do vani s príjemne teplou vodou nasypte 5 polievkových lyžíc soli. Množstvo soli môžete upraviť podľa veľkosti vane. Pre dokonalý aromaterapeutický zážitok a zjemňujúcu starostlivosť môžete pridať pár kvapiek Bio Levanduľového oleja PURITY VISION.

Po kúpeli odporúčame pokožku len ľahko osušiť a ešte vlhkú natrieť Bio Levanduľovým maslom PURITY VISION. TIP: Pre intenzívnu starostlivosť o natiahnuté svaly po náročnej fyzickej aktivite odporúčame do kúpeľa pridať pár kvapiek Horčíkového oleja PURITY VISION. Jeho rozpustené magnéziové soli dokonale uvoľnia svalstvo, hydratujú a podporujú regeneráciu. CERTIFIKÁTY: Certifikácia, ktorá ručí za tú najvyššiu kvalitu produktu: CPK CPK je skratkou troch slov – Certifikovaná prírodná kozmetika. Certifikácia zaručuje, že daný produkt splnil prísne pravidlá a obsahuje zložky minimálne z 85 % prírodného pôvodu.

Ďalej neobsahuje syntetické zlúčeniny, GMO zložky, minerálne oleje atď. Výrobky zároveň nesmú byť testované na zvieratách. CRUELTY FREE and VEGAN Certifikát udeľovaný spoločnosťou PETA zaisťuje, že žiadny z našich produktov nebol testovaný na zvieratách a taktiež neobsahuje žiadne suroviny živočíšneho pôvodu (včelí vosk, lanolín, karmín atď.). V PURITY VISION ® si vážime všetky živé bytosti, a preto je proti nášmu presvedčeniu čokoľvek testovať na zvieratách.

CPK je skratkou troch slov – Certifikovaná prírodná kozmetika. Certifikácia zaručuje, že daný produkt splnil prísne pravidlá a obsahuje zložky minimálne z 85 % prírodného pôvodu. Ďalej neobsahuje syntetické zlúčeniny, GMO zložky, minerálne oleje atď. Výrobky zároveň nesmú byť testované na zvieratách. CRUELTY FREE and VEGAN Certifikát udeľovaný spoločnosťou PETA zaisťuje, že žiadny z našich produktov nebol testovaný na zvieratách a taktiež neobsahuje žiadne suroviny živočíšneho pôvodu (včelí vosk, lanolín, karmín atď.). V PURITY VISION ® si vážime všetky živé bytosti, a preto je proti nášmu presvedčeniu čokoľvek testovať na zvieratách.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.