Hlavný popis produktu
Purito Wonder Releaf Centella Mini Kit Unscented
Trojkroková neparfumovaná starostlivosť v mini baleniach, 3 ks
Mini sada obsahuje toner, sérum a obnovujúci krém z neparfumovanej rady Wonder Releaf Centella. Tri kroky poskytujú hydratáciu, upokojenie, podporu kožnej bariéry a ochranu citlivej pleti pri dennom aj nočnom použití.
Toner s 10 % Centella Asiatica
Jemne hydratačný toner bez esenciálnych olejov obsahuje 10 % extraktu z Centella Asiatica, pantenol a alantoín. Upokojuje, vyživuje a pripravuje pleť na ďalšie kroky rutiny.
Sérum so 49 % Centella Asiatica
Sérum obsahuje 49 % extraktu z Centella Asiatica, niacínamid, ceramidy a peptidy. Pomáha redukovať začervenanie, posilňuje kožnú bariéru a zlepšuje celkovú kondíciu pleti.
Obnovujúci krém pre citlivú pleť
Bohatý, no nemastný krém s madecassosidom, skvalánom a bambuckým maslom hydratuje, regeneruje a chráni aj veľmi citlivú pleť.
Kompletná rutina v troch mini baleniach
Sada spája prípravu pleti tonerom, koncentrovanú starostlivosť sérom a uzatvorenie rutiny hydratačným krémom. Mini formáty sú vhodné na vyskúšanie celej rady alebo na praktické používanie mimo domova.
Neparfumovaná rada je zameraná na šetrnú starostlivosť o citlivú pleť a kombinuje Centella Asiatica s pantenolom, alantoínom, niacínamidom, ceramidmi, peptidmi, madecassosidom, skvalánom a bambuckým maslom.
Tri kroky starostlivosti
Toner, sérum a krém vytvárajú kompletnú rutinu od prípravy až po záverečnú hydratáciu.
Neparfumovaná rada
Produkty patria do rady Wonder Releaf Centella Unscented a toner neobsahuje esenciálne oleje.
Centella Asiatica
Toner obsahuje 10 % a sérum 49 % extraktu z Centella Asiatica.
Denné aj nočné použitie
Sadu možno používať ráno aj večer podľa uvedeného poradia.
Pre koho je produkt vhodný
Mini kit je vhodný pre citlivú pleť, ktorá potrebuje upokojenie, hydratáciu a podporu ochrannej bariéry. Tri malé balenia umožňujú používať ucelenú rutinu aj na cestách.
Použitie
- Na vyčistenú pleť aplikujte toner a nechajte ho vstrebať.
- Pokračujte sérom a jemne ho vklepte do pokožky.
- Na záver naneste hydratačný obnovujúci krém.
Hlavné vlastnosti
- Sada obsahuje 3 produkty.
- Toner 30 ml, sérum 15 ml a krém 12 ml.
- Toner bez esenciálnych olejov.
- Bohatý, no nemastný záverečný krém.
- Podpora hydratácie, upokojenia a kožnej bariéry.
- Vhodné na denné aj nočné použitie.
Základné údaje
| Obsah sady | 3 ks |
|---|---|
| Toner | Wonder Releaf Centella Unscented Toner, 30 ml |
| Sérum | Wonder Releaf Centella Unscented Serum, 15 ml |
| Krém | Wonder Releaf Centella Unscented Recovery Cream, 12 ml |
| Poradie použitia | Toner → sérum → krém |
Mini kit ponúka tri nadväzujúce kroky neparfumovanej starostlivosti s Centella Asiatica pre hydratáciu, upokojenie a podporu citlivej pleti.
Wonder Releaf Centella Mini Kit Unscented obsahuje toner, sérum a obnovujúci krém v praktických mini baleniach.



