PURESSENTIEL Sprej na lepšie dýchanie

1×20 ml, sprej na lepšie dýchanie

Aromaterapeutický sprej proti ťažkostiam s dýchaním

12,49
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: PURESSENTIEL Sprej na lepšie dýchanie 1×20 ml, sprej na lepšie dýchanie

X31636

Hlavný popis produktu

PRODUKT NA BÁZE AROMATERAPIE EOBBD esenciálne oleje (botanicky a biochemicky jasne vymedzené esenciálne oleje).

Esenciálne oleje: aníz, tea tree, kajeput, drevo atlaského cédru, citrón, cyprus, eukalyptus, klinčekovec, levanduľa lekárska, levanduľa hybrida, mäta pieporná, niaouli, oregano, borovica (pinus silvestris), ravensara, rozmarín, šalvia, tymian s čistiacimi a upokojujúcimi účinkami.

NÁVOD NA POUŽITIE: Používajte pri prvých náznakoch prechladnutia, proti nepríjemným dopadom zimy a pri sezónnej precitlivenosti. Trojaké použitie: • 4 až 7 strekov do okolia na atmosférickú disperziu • 2 až 4 streky na vrackovku na inhaláciu • 5 strekov do misy s horúcou vodou (ale nie vriacou) na uvoľnenie aromatických pár do okolia.Neodporúčame deťom do 3 rokov, tehotným alebo dojčiacim ženám a osobám, ktoré v minulosti zaznamenali kŕčové alebo epileptické záchvaty. V prípade pochybností alebo pokiaľ ste v priebehu dlhodobej liečby, poraďte sa pred použitím s odborníkom. Držte mimo dosahu detí. Pokiaľ vyhľadáte lekára, vezmite produkt alebo obal so sebou. Môže spôsobovať kožnú alergickú reakciu. Kvapalina aj výpary sú vysoko horľavé. Skladujte preto mimo dosahu zdrojov tepla. Nefajčite.

POKIAĽ DÔJDE KU KONTAKTU S POKOŽKOU: Dôkladne omyte mydlom a vodou.

POKIAĽ DÔJDE KU KONTAKTU S OČAMI: Opatrne vyplachujte pod tečúcou vodou po dobu niekoľkých minút. Pokiaľ podráždenie pokožky, vyrážka alebo podráždenie očí trvá, vyhľadajte lekársku pomoc.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.