PURESSENTIEL Roll-on proti stresu

1×5 ml, proti stresu

Roll-on proti stresu. Masážny guľôčkový aplikátor. 12 esenciálnych olejov. 100% čisté a prírodné. Zmierňuje napätie. Ukľudňuje myseľ pri strese. Pre osoby od 7 rokov. Bez konzervantov a farbív.

10,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: PURESSENTIEL Roll-on proti stresu 1×5 ml, proti stresu

X31646

Hlavný popis produktu

ROLL-ON PROTI STRESU Masážny guľôčkový aplikátor 12 ESENCIÁLNYCH OLEJOV 100% PRÍRODNÉ ZLOŽENIE Zmierňuje napätie. Ukľudňuje myseľ v strese Od 7 rokov PRODUKT NA BÁZE AROMATERAPIE EOBBD esenciálne oleje (botanicky a biochemicky jasne vymedzené esenciálne oleje) 12 ESENCIÁLNYCH OLEJOV: Rímsky ruman, levanduľa, levanduľa, majorán, mentha pulegium, neroli, pomaranč, petitgrain, západoindické santalové drevo, šalvia, vetiver a ylang ylang s ukľudňujúcimi, tíšiacimi a uvoľňujúcimi účinkami. Uvoľňuje napätie a tíši pocity hnevu, nervozity a zlej nálady.

NÁVOD NA POUŽITIE: Pred použitím dôkladne pretrepte. Nanášajte na pokožku: na vnútornú stranu zápästí, na spánky a strany krku. Vnútorné strany zápästí o seba chvíľu trite a zhlboka sa nadýchnite vône esenciálneho oleja, kedykoľvek pocítite stres. Zhlboka sa desaťkrát nadýchnite.

UPOZORNENIE: Pokožku ihneď po aplikácii nevystavujte slnku. Nedoporučujeme deťom do 7 rokov, tehotným alebo dojčiacim ženám, osobám, ktoré v minulosti zaznamenali kŕčové alebo epileptické záchvaty a ľuďom s alergiou na salicyláty. V prípade detí, a ak ste v priebehu liečby, poraďte sa pred použitím s lekárom. Vyvarujte sa kontaktu s očami a sliznicou. Držte mimo dosahu detí. Nepoužívajte, ak ste alergici a nespravili ste predchádzajúci test na pokožke. Určené na vonkajšie použitie.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.