PURESSENTIEL Relaxačný sprej

1×75 ml, relaxačný sprej

Sprej na uvoľnenie a oddych. Aerosól v spreji. 12 esenciálnych olejov. 100% prírodné a čisté zloženie.

17,99
Ušetríte 10%

Pôvodná cena:  19,99 €  ·  zľava 2,00 €

Najnižšia cena pred zľavou: 19.98 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: PURESSENTIEL Relaxačný sprej 1×75 ml, relaxačný sprej

X31644

Hlavný popis produktu

CEZ DEŇ: Prináša uvoľnenie a oddych. Znižuje stres. V NOCI. Uspáva. Prispieva ku kľudnému, pokojnému a regeneratívnemu spánku.

Dávkovanie: Sprej na atmosférické použitie. Streknite jedenkrát do všetkých štyroch rohov spálne. Môžete posprejovať aj vreckocku a položiť ju na nočný stolík. Odporúčanie: Nesprejujte v prítomnosti dieťaťa mladšieho ako 1 rok. Počkajte aspoň 30 minút, než takéto dieťa do miestnosti opäť vezmete. Neodporúčame tehotným alebo dojčiacim ženám, osobám, ktoré v minulosti zaznamenali kŕčové alebo epileptické záchvaty, a ľuďom alergickým na esenciálne oleje. V prípade detí, a pokiaľ ste v priebehu dlhodobej liečby, poraďte sa pred použitím s odborníkom. Len na vonkajšie použitie. Vyvarujte sa kontaktu s očami, pokožkou a sliznicou. Držte mimo dosahu detí. Nekonzumujte. Skladujte mimo jedla, pitia a kŕmenia pre zvieratá. môže spôsobovať alergické reakcie na pokožke. Kvapalina aj výpary sú mimoriadne horľavé. Spôsobuje vážne podráždenie očí.

Pokiaľ dôjde ku kontaktu s pokožkou: Opatrne vyplachujte pod tečúcou vodou po dobu niekoľkých minút. Pokiaľ podráždenie pokožky, vyrážka alebo podráždenie očí trvá, vyhľadajte lekársku pomoc. Nekonzumujte. V prípade konzumácie vypláchnite ústa, ihneď vyhľadajte lekára a ukážte mu krabičku alebo fľaštičku.

Zloženie: 12 esenciálnych olejov: Ružové drevo, ruman rímsky, cyprus, levanduľa, mandarínka, majorán, neroli, pomaranč, vôňovec, petitgrain, santalové drevo a železník s ukľudňujúcimi, uvoľňujúcimi a tíšiacimi účinkami, ktoré prirodzene prinášajú uvoľnenie, oddych a spánok.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.