PURESSENTIEL Relaxačný sprej

1×75 ml, relaxačný sprej

Sprej na uvoľnenie a oddych. Aerosól v spreji. 12 esenciálnych olejov. 100% prírodné a čisté zloženie.
Na sklade v eshope
15,03 ušetríte 3,76 €

Pôvodná cena 18,79 € zľava 20%

Doprava zadarmo

O produkte

X31644

CEZ DEŇ: Prináša uvoľnenie a oddych. Znižuje stres. V NOCI. Uspáva. Prispieva ku kľudnému, pokojnému a regeneratívnemu spánku.

Dávkovanie: Sprej na atmosférické použitie. Streknite jedenkrát do všetkých štyroch rohov spálne. Môžete posprejovať aj vreckocku a položiť ju na nočný stolík. Odporúčanie: Nesprejujte v prítomnosti dieťaťa mladšieho ako 1 rok. Počkajte aspoň 30 minút, než takéto dieťa do miestnosti opäť vezmete. Neodporúčame tehotným alebo dojčiacim ženám, osobám, ktoré v minulosti zaznamenali kŕčové alebo epileptické záchvaty, a ľuďom alergickým na esenciálne oleje. V prípade detí, a pokiaľ ste v priebehu dlhodobej liečby, poraďte sa pred použitím s odborníkom. Len na vonkajšie použitie. Vyvarujte sa kontaktu s očami, pokožkou a sliznicou. Držte mimo dosahu detí. Nekonzumujte. Skladujte mimo jedla, pitia a kŕmenia pre zvieratá. môže spôsobovať alergické reakcie na pokožke. Kvapalina aj výpary sú mimoriadne horľavé. Spôsobuje vážne podráždenie očí.

Pokiaľ dôjde ku kontaktu s pokožkou: Opatrne vyplachujte pod tečúcou vodou po dobu niekoľkých minút. Pokiaľ podráždenie pokožky, vyrážka alebo podráždenie očí trvá, vyhľadajte lekársku pomoc. Nekonzumujte. V prípade konzumácie vypláchnite ústa, ihneď vyhľadajte lekára a ukážte mu krabičku alebo fľaštičku.

Zloženie: 12 esenciálnych olejov: Ružové drevo, ruman rímsky, cyprus, levanduľa, mandarínka, majorán, neroli, pomaranč, vôňovec, petitgrain, santalové drevo a železník s ukľudňujúcimi, uvoľňujúcimi a tíšiacimi účinkami, ktoré prirodzene prinášajú uvoľnenie, oddych a spánok.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.