PURESSENTIEL Inhalačná tyčinka proti nádche

1×1 ml, tyčinka proti nádche

Inhalačná tyčinka na uvoľnenie dýchacích ciest. Obsahuje 19 aromaesenciálnych olejov. 100% prírodný produkt bez konzervantov a syntetickej parfumácie

8,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: PURESSENTIEL Inhalačná tyčinka proti nádche 1×1 ml, tyčinka proti nádche

X31642

Hlavný popis produktu

Inhalátor na uvoľnenie dýchacích ciest. Dýchanie. 19 esenciálnych olejov

Pomáha: Uvoľňovať dýchacie cesty. Dávkovanie: Podržte inhalátor zhruba 1 cm od nosnej dierky, druhú nosnú dierku upchajte a trikrát zhlboka vdýchnite vôňu esenciálnych olejov. - Rovnaký postup zopakujte u druhej nosnej dierky. - Inhalujte maximálne 5-krát denne.

Rady: Nedporúčame deťom do 7 rokov, tehotným (najmä počas prvých troch mesiacov tehotenstva) alebo dojčiacim ženám, osobám, ktoré v minulosti zaznamenali kŕčové alebo epileptické záchvaty, a každému s alergiou na esenciálne oleje. V prípade detí a pokiaľ ste v priebehu dlhodobej liečby, poraďte sa pred použitím s odborníkom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Iba na vonkajšie použitie. Nepožívajte. Môže spôsobovať kožnú alergickú reakciu. Škatuľku alebo etiketu uchovávajte pre prípad, že by ste museli vyhľadať lekára. Uchovávajte mimo dosahu detí.

POKIAĽ DÔJDE KU KONTAKTU S POKOŽKOU: Dôkladne omyte mydlom a vodou. V prípade podráždenia alebo vyrážky vyhľadajte lekársku pomoc. Prázdneho obalu, prípadne nespotrebovaného produktu, sa zbavujte v súlade s platnými miestnymi/regionálnymi/štátnymi/medzinárodnými vyhláškami o likvidácii odpadu.

Spotrebujte do 6 mesiacov od otvorenia. Aníz, pimentovník, kajeput, citrón, cyprus, klinček, cyprus, eukalyptus (eucalyptus globulus a radiata), levanduľa, mäta prieporná, niaouli, oregano, borovica (pinus silvestris), ravensara, rozmarín s cineolom, šalvia, tea tree, tymian s thymolom + prírodný mentol a gáfor.

Obsahuje: D-limonén, pinény (alfa alebo beta), g-terpinén, delta-3-karén, eucalyptol, longifolén. Prirodzene sa vyskytujú v esenciálnych olejoch.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.