Protexin Fibreplex

1×15 ml, doplnkové krmivo pre králiky a malé zvieratá

Značka: PROTEXIN

FIBREPLEX je doplnkové krmivo pre králiky a malé zvieratá s obsahom probiotík, prebiotík a vlákniny.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
14,39
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Protexin Fibreplex 1×15 ml, doplnkové krmivo pre králiky a malé zvieratá

x58282

Hlavný popis produktu

FIBREPLEX je doplnkové krmivo pre králiky a malé zvieratá s obsahom probiotík, prebiotík a vlákniny. Na kolonizáciu črevného traktu pri poruchách trávenia Na upokojenie črevnej sliznice a obnovenie funkcie tráviaceho traktu Po liečbe antibiotikami FIBREPLEX je probiotický a prebiotický doplnok krmiva pre králiky a malé zvieratá s vynikajúcou chuťou.

Okrem prospešných mikroorganizmov obsahuje 30 % vlákniny. Jeho prítomnosť v čreve hlodavcov je nevyhnutná pre existenciu normálnej mikroflóry a správnu funkciu čreva. Dodávaním vlákniny a pozitívnych mikroorganizmov pomocou Fibreplexu podporíte liečbu tráviacich porúch.

Zloženie

Protexin Fibreplex pst 15ml Zloženie (v 1 kg prípravku) Saccharomyces cerevisiae (CNCM I-4407) 4b1702 2 x 1010 CFU/kg, sójový olej, preplex (prebiotikum), extrakt z mrkvy ako aromatická látka, prírodný beta-karotén

Podávanie a dávkovanie

1 ml na kg živej hmotnosti 3-krát denne počas 1-2 dní. Podávajte perorálne tak dlho, ako to považujete za prospešné, alebo podľa pokynov vášho veterinárneho lekára. Neexistujú žiadne kontraindikácie pre použitie pasty FIBREPLEX.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov