PropoMucil NOSOVÝ SPREJ

1×20 ml, na upchatý nos

Značka: PROPOMUCIL

Nosový sprej určený na zmiernenie príznakov zápalu nosovej sliznice, akými sú hustý výtok z nosa a silne upchatý nos.

10,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: PropoMucil NOSOVÝ SPREJ 1×20 ml, na upchatý nos

P1624A ADC

Nosový sprej určený na zmiernenie príznakov zápalu nosovej sliznice, akými sú hustý výtok z nosa a silne upchatý nos. Tieto príznaky zvyčajne sprevádzajú bežnú nádchu a infekcie horných dýchacích ciest.

  • Vďaka svojmu zloženiu (propolis a N-acetylcysteín) čistí nosovú dutinu, riedi a odstraňuje usadeniny hustého hlienu z nosových kanálikov a tým uľahčuje dýchanie.
  • Prírodný N-acetylcysteín získaný fermentáciou zo špeciálneho kmeňa kultúry Escherichia colli riedi a odstraňuje hlien.
  • Propolis zbavený alergénov bojuje proti baktériam, vírusom a plesniam.

Spôsob použitia

Pred použitím sa dôkladne pretrepe.
Dospelí a deti nad 12 rokov: každé 4-6 hodín, 3 vstreky do každej nosnej dierky.
Deti od 3 do 12 rokov: každých 6 hodín 2 vstreky do každej nosnej dierky.

Pred prvým použitím sa odblokuje dávkovací rozprašovač odstránením ochranného prúžku. Fľaštička sa drží vo zvislej polohe. Odstráni sa krytka. Pumpa sa niekoľkokrát stlačí, aby sa rozprašovač naplnil tekutinou, až kým aerodisperzia nevystrekne.
Dávkovač sa zasunie do nosnej dierky a párkrát stlačtí. Pri aplikovaní sa fľaštička drží vo zvislej polohe a hlava sa nezakláňa. Počas aplikácie sa jemne vdychuje nosom. Po použití sa dávkovač opláchne čistou vodou a založí sa naň krytka.

Upozornenie: Produkt nepoužívajte, ak ste alergický na ktorúkoľvek z jeho zložiek. Produkt nie je vhodné pre deti do 3 rokov.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.