PROKTIS-M rektálne čapíky na hojenie rán s obsahom kyseliny hyalurónovej

1×10 ks, rektálne čapíky

Značka: PROKTIS-M

PROKTIS-M® rektálne čapíky k sprievodnej liečbe po proktologickej operácii, pri hemoroidoch, análnych ragádách a fisúrách.

15,49
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: PROKTIS-M rektálne čapíky na hojenie rán s obsahom kyseliny hyalurónovej 1×10 ks, rektálne čapíky

P93661 ADC

PROKTIS-M® čapíky:

  • pomocná liečba pri procesoch hojenia stavov anorektálneho kanála po proktologickej operácii,
  • vnútorné a vonkajšie hemoroidy,
  • proktitída, kryptitída, análne ragády, fisúry, perianálne fistuly.

Čapíky PROKTIS-M® pôsobia vďaka prítomnosti kyseliny hyalurónovej, mukopolysacharidu, ktorý je hojne distribuovaný v mnohých telesných tkanivách. Kyselina hyalurónová slúži ako štrukturálna podpora a prináša tak tkanivám napätie, výživu a pružnosť. Početné klinické štúdie preukázali schopnosť kyseliny hyalurónovej urýchliť a zlepšiť proces reepitelizácie a obnovy tkanív.

Spôsob použitia

Pred a po použití zdravotníckej pomôcky je potrebné si dôkladne umyť ruky.

Čapík je potrebné vybrať ťahom za dve nastrihnuté krídelká blistra a použije sa 1 čapík denne alebo podľa lekárskeho predpisu aplikáciou do konečníka. Dĺžka používania závisí od vývoja príznakov, v prípade potreby sa môžu čapíky používať dlhodobo.

Upozornenie: Používanie všetkých produktov na lokálne použitie, najmä v prípade dlhodobej aplikácie, môže spôsobiť precitlivenosť. Ak k tomu dôjde, je potrebné prerušiť liečbu a obrátiť sa na lekára s cieľom začatia vhodnej liečby. Pred použitím čapíkov PROKTIS-M® súčasne s inými zdravotníckymi pomôckami alebo liekmi na rektálne použitie je vhodné kontaktovať lekára. Uchovávať mimo dosahu a dohľadu detí, vyhnúť sa kontaktu s očami a neprehĺtať.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.