ProfiZYM Plus

1×60 cps, výživový doplnok

Značka: PROFIZYM
Doplnok výživy obsahujúci enzýmy, selén a vitamín C. Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, redukcii únavy a vyčerpania a normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek.
Na sklade
27,89
Doprava zadarmo nad 29,90 €
27 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X23625 ADC

ProfiZYM® PLUS je výživový doplnok obsahujúci vyvážený komplex synergicky pôsobiacich neživočíšnych enzýmov z rastlín a húb. ProfiZYM® PLUS je zložený z 8 vysoko koncentrovaných enzýmov, proteolytického enzýmového komplexu Serrazimes®-I, rutínu (bioaflavonoid), selénu a vitamínu C.

Vysoká aktivita obsiahnutých enzýmov umožňuje komfortné užívanie vo forme malých kapsúl z rastlinnej želatíny, bez obsahu ďalších pomocných látok.

ProfiZYM je vhodný pre všetky generácie ľudí, ktorí chcú zostať naďalej aktívnymi a vitálnymi. Napomáha totiž správnemu fungovaniu imunitného systému, tvorbe kolagénu, správnej funkcii kostí a podporuje tvorbu energie.

Vitamín C prispieva:

  • k redukcii únavy a vyčerpania
  • k normálnej tvorbe kolagénu pre funkciu chrupaviek

Selén prispieva:

  • k správnemu fungovaniu štítnej žľazy
  • k správnej spermatogenéze

Vitamín C a selén prispievajú:

  • k normálnej funkcii imunitného systému
  • k ochrane pred oxidačným stresom

Kapsule neobsahujú žiadne živočíšne produkty a farbivá, preto sú vhodné aj pre ľudí, ktorí trpia na histamínovú intoleranciu. Niektoré často používané farbivá pôsobia ako histaminoliberátory a zhoršujú príznaky HIT.

  • Komfortné užívanie formou malých kapsúl z rastlinnej želatíny
  • Bez prídavných látok – nezaťažuje tráviaci trakt
  • Vhodný pre vegetariánov, vegánov aj diabetikov
  • Pre dospelých a deti od 3 rokov

Zloženie

Jedna kapsula obsahuje zmes enzýmov: amyláza (300 DU), proteáza 6.0 (8.000 HUT), proteáza 4.5 (10.000 HUT), proteáza 3.0 (15 SAPU), papaín (325.000 FCCPU), peptidáza (700 HUT), bromelaín (30.000 FCCPU) a lipáza (150 FIP) v celkovom množstve 77 mg, komplex Serrazimes® -I (10.000.U) 17 mg, rutín (50 mg), vitamín C (12 mg – 15 % ODD), selén (8,3 μg – 15 % ODD) a ryžové otruby.

Kapsula je zložená z rastlinnej celulózy a vody. Celkový obsah cukrov v kapsule je max. 0,12 g.

Dávkovanie

2x denne jednu kapsulu, u dospelých pri zvýšenej potrebe max. 3x denne 2 kapsuly, u detí od 3 do 10 rokov 2x denne 2 kapsuly.

Upozornenie

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu a v tme pri izbovej teplote. Neužívajte pri známej precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku doplnku. Neužívajte pri zníženej zrážavosti krvi alebo u osôb so zvýšenou fibrinolýzou (rozpúšťanie krvných zrazenín).