Proerecta WOMEN

1×60 tbl, výživový doplnok

Značka: PROERECTA
Proerecta WOMEN je unikátny produkt vyvinutý špeciálne pre ženy. Obsahuje množstvo dôležitých zložiek pre ženy v každom veku.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
19,99
Doprava zadarmo

O produkte

X46425

Proerecta WOMEN pre dlhodobú úľavu od ženských komplikácií

Veríme v šťastné vzťahy. V dlhodobo funkčnom a pohodovom vzťahu sú obaja partneri spokojní. Starajú sa o druhého, sú mu oporou a myslia na jeho dobro.

To nie je jednoduché, ak tomu bránia nepríjemné stavy, zlé pocity a negatívne emócie. Žena sa za ne nesmie hanbiť. Vinníkom je hormonálna nerovnováha, problematická menštruácia, súčasti menopauzy a komplikácie, ktoré nás oberajú o pravú tvár. Škodia nielen nám, ale aj okoliu. Ako prvý si „nálady“ odskáče partner.

Chválime vašu snahu pomôcť si a oslobodiť sa od negatív. Stáť pevne pri svojich najbližších bez smútku, nevoľnosti a zmien nálad. Existuje možnosť tieto negatíva zmierniť. Už nemusíme byť partnerovi a rodine na príťaž.

Vzťahom rozumieme a chápeme, aké dôležité je pohodové spolužitie, kde si obaja rozumejú a tešia sa na seba. Veríme, že takáto pre svojho partnera a okolie chcete byť. Je rozumné nechať si pomôcť, zvlášť ak je dnes pomoc tak jednoduchá.

Proerecta WOMEN sú rastlinné toboľky na zmiernenie komplikácií spojených s menštruáciou, predmenštruačným syndrómom a menopauzou. Získajte istotu pokoja, vždy dobrej nálady, úsmevu na tvári a tým aj pevnosť a súdržnosť vašich vzťahov. Šťastné vzťahy sú totiž to, v čo veríme.
Stojíme pri vás.

Vlastnosti:


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.