Pro-Ven Adult Acidophilus & Bifidus - 25 Billion

1×30 cps, výživový doplnok

Značka: PROVEN

Výživový doplnok. Obsahuje skupinu priateľských baktérií Lab4. Určený na každodenné užívanie pre dospelých a dospievajúcich od 16 rokov.

12,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Pro-Ven Adult Acidophilus & Bifidus - 25 Billion 1×30 cps, výživový doplnok

X40839 ADC

Hlavný popis produktu

Popis a určenie
Výživový doplnok. Obsahuje skupinu priateľských baktérií Lab4. Určený na každodenné užívanie pre dospelých a dospievajúcich od 16 rokov.

Zloženie:
•Čakanka obyčajná (Cinchorium intybus), extrakt z koreňa, (fruktooligosacharidy - 200 mg)
•Lactobacillus acidophilus CUL60
•Lactobacillus acidophilus CUL21
•Bifidobacterium animalis subsp. lactis CUL34
•Bifidobacterium bifidum CUL20

Použitie:
Odporúčané dávkovanie:
Pre dosiahnutie najlepších výsledkov užívajte dve kapsuly výživového doplnku denne s jedlom po dobu 1-4 mesiacov, v závislosti od osobnej potreby. Pre dosiahnutie vysokej udržiavacej dávky je následne možné zníženie na jednu kapsulu denne s jedlom.

Upozornenie:

Nevhodné pre deti do 16 rokov, tehotné a dojčiace matky. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Uskladňujte v originálnom balení na suchom mieste pri teplote do 25 °C.
VYSOKÝ POČET PRIATEĽSKÝCH BAKTÉRIÍ NA KAŽDODENNÉ UŽÍVANIE PRE DOSPELÝCH A DOSPIEVAJÚCICH OD 16+. Bez alergénnych zložiek. Obsahuje Lab4, najkomplexnejšie skúmanú skupinu priateľských baktérií spomedzi dostupných produktov v Spojenom kráľovstve.

Aktívne látky
Bifidobacterium animalis (živé bakteriálne kultúry) , Bifidobacterium bifidum (živé bakteriálne kultúry) , Bifidobacterium lactis (živé bakteriálne kultúry) , Cichorium intybus (čakanka) , Lactobacillus acidophilus (živé bakteriálne kultúry)


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.