Primulus

1×60 tbl, výživový doplnok

Značka: PRIMULUS

PRIMULUS - Český multivitamín pre mužov. Primulus pomáha v boji s negatívnymi vplyvmi nízke hladiny testosterónu.

23,00
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Primulus 1×60 tbl, výživový doplnok

X45904

Hlavný popis produktu

Český prírodný multivitamín pre mužov. Primulus pomáha v boji s negatívnymi vplyvmi nízke hladiny testosterónu. Jedinečný mix vitamínov, minerálov a extraktov z bylín podporujúcich energiu, vitalitu a libido. Vhodný pre mužov nad 35 rokov.
Vyrobené v Českej republike, certifikácia Štátneho zdravotného ústavu v Prahe. Hlavné zložky:
Pískavica grécke seno ( fenugreek ) – je jednou z nejstarších kultúrnych rastlín. Jej semená se používajú jako korenie a obsahuje veľké množstvo bielkovín, olejov, ale aj menšie množstvo alkaloidu trigonelínu, cholínu a triterpenové steroidné saponiny. Podporuje imunitný systém a posobí ako antioxidant.
Kotvičník zemný ( Tribulus Terrestris ) – obsahuje veľké množstvo steroidních sasponínov (60%), fytosterolov, alkaloidov. Kotvičník podporuje prirodzenú obranyschopnosť – imunitný systém a priaznivo posobí na pohlavné orgány a hormonálnu aktivitu. Prispieva k normálnej funkcii močovej a reprodukčné sústavy.
Čierne korenie - je často medicínsky používaný ako antioxidant a aditívum, ktoré urýchľuje vstrebávanie ďalších účinných látok v produkte PRIMULUS.


Zinek - sa v našom tele nachádza v relatívne malé množstve, ale o to má väčší význam. je jedným z nepostrádateľných minerálnych prvkov v organizme. Zinok prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi, k normálnej plodnosti a reprodukciu, k normálnej funkcii imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
Selen -prispieva k normálnej spermatogenézu, k normálnej činnosti štítnej žľazy a k normálnej funkcii imunitného systému. Selén prispieva tiež k normálnemu stavu vlasov a pokožky a chráni bunky pred oxidatívnym stresom.
Vitamín D3 - patrí k najdôležitejším a zároveň k najviac podceňovaným vitamínov vôbec. Podporuje správnu funkciu imunitného systému, pomáha udržiavať zdravé zuby a kosti, prispieva k normálnej činnosti svalov a je dôležitý pre vstrebávanie a využitie vápnika a fosforu v tele.
Horčík - je nepostrádateľný pre metabolizmus vápniku a draslíku. Pomáha udržiavať normálnu funkčnosť svalov a nervov, udržuje stabilný srdečný rytmus, zdravý imunitný systém a taktiež zdravé kosti a zuby. Vitamín B6 - pôsobí preventívne proti nervovým onemocneniam, zlepšuje náladu a má taktiež vplyv na kvalitu kože. Jeho nedostatok sa prejavuje podráždením, slabosťou, mykaním viečok, zápalom kože či mrazením v končatinách.

Zložka Obsah v jednej tablete % RHP * (1tableta) Denná dávka (2 tablety.) % RHP * (2tablety)
- Zinok 7,68 mg 76,8 15,4 mg 153,6
- Horčík 122,5 mg 32,7 245 mg 65,4
- Selén 2,75 µg 5 5,5 µg 10
- Vitamín D3 25 µg (1000 Ul) 500 50 µg (2000 Ul) 1000
- Vitamín B6 1mg 71,4 2 mg 142,8
- Vitamín C6 50 µg 62,5 100 mg 125
- Biotín 30 µg 60 60 µg 120
- Fenugreek 175,3 mg nie je stanovena 350,6 mg nie je stanovena
- Tribulus Terrestris 150 mg nie je stanovena 300 mg nie je stanovena
- Extrakt z čierneho korenia 5 mg nie je stanovena 10 mg nie je stanovena
* % RHP - Referenčná hodnota príjmu

Zloženie — TriZinc Citrate, Vitamín D3, Marine Magnesium TG, Premix Selén, Trigonella foenum graecum (Fenugreek), Tribulus terrestris 60%, Vitamín B6, Vitamín C, Extrakt z čierneho korenia, Biotín, Sorbitol, Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý. Doporučená denná dávka –– 2 tablety zapiť vodou alebo iným vhodným nápojom.

Upozornenie — Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Výrobok nenahradzuje pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Nie je vhodné pre deti. Nepoužívajte tento výrobok, pokiaľ trpíte alergiou na ktorúkoľvek jeho zložku. Nie je vhodné pre tehotné a kojace ženy. Ukladajte mimo dosah detí.
Hmotnosť balenia — 78 g
Skladovanie — Uchovávajte v suchu a tme pri teplote do 25°C
Výrobca — Primulus Group, s.r.o.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.