Prací gél na detskú bielizeň EKO Cleanee 1,5L

1×1500 ml, prací gél

Značka: CLEANEE

Jemný prací gél na farebnú i bielu detskú bielizeň so zníženou dermálnou dráždivosťou voči citlivej pokožke. Prírodné zloženie, dermatologicky testované, vyrobené v SR.

Varianty podľa objemu
7,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Prací gél na detskú bielizeň EKO Cleanee 1,5L 1×1500 ml, prací gél

X005873

Hlavný popis produktu

Jemný prací gél na farebnú i bielu detskú bielizeň so zníženou dermálnou dráždivosťou voči citlivej pokožke. Je určený na pranie všetkých druhov bielizne s výnimkou vlny a prírodného hodvábu. Je vhodný pre všetky typy práčok. Preniká šetrne do vlákien a odstraňuje účinne najmä nečistoty biologického pôvodu ako sú škvrny od blata, trávy, kakaa, dojčenskej výživy a iné.Všetky aktívne pracie zložky sú rastlinného pôvodu a sú ľahko biologicky rozložiteľné.Prostriedok je preto vhodný aj na použitie so septikmi a domácimi čističkami.Obsiahnuté enzýmy nie sú vyrábané pomocou GMO.Prostriedok neobsahuje fosfáty, chlór, EDTA, formaldehyd, syntetické farbivá ani opticky zjasňujúce látky.Český výrobok, dermatologicky testované, netestované na zvieratách, o 58% menej CO2, 92,5% prírodných látok.Návod na použitie: Dodržujte pokyny uvedené na štítku na oblečení a pokyny na dávkovanie a pokyny pre daný typ práčky. Tento výrobok je vhodný na pranie aj pri nízkej teplote (od 30 °C). Pokiaľ možno používajte programy s nízkou teplotou, odporúčané dávkovanie a najvyššiu možnú kapacitu práčky, aby sa znížila spotreba energie a vody, čím napomáhate ochrane životného prostredia.Zloženie:

≥5 % – <15 %: aniónové povrchovo aktívne látky, <5 %: mydlo, neiónové povrchovo aktívne látky, enzýmy, konzervačná látka, parfum, .Odporúčané dávkovanie:

4- 5 kg suchej bielizne - mäkká-stredne tvrdá voda 40 ml (bežné znečistenie), 80 ml (silné znečistenie), tvrdá voda-veľmi tvrdá voda 105 ml

6-8 kg suchej bielizne - mäkká-stredne tvrdá voda 80 ml (bežné znečistenie), 105 ml (silné znečistenie), tvrdá voda-veľmi tvrdá voda 155 ml

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.