POPOTE Kapsička bio mrkva 120 g, 4+

1×120 g

Značka: POPOTE
2,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: POPOTE Kapsička bio mrkva 120 g, 4+ 1×120 g

X009506

Hlavný popis produktu

Mrkvičku radi chrúmať nielen zajačikov, ale aj naši najmenší. A radi si na ňu pochutnajú aj tí, ktorí ešte nemajú zúbky. J Či už surová, varená alebo ako prísada do receptu. Existuje tisíc spôsobov ako s pomocou mrkvy vytvoriť skvelú mňamku. Tú našu od Popo sme pripravili pomalým varením v pare, aby si zachovala maximum živín. Naši mrkvička je vhodná pre deti už od 4 mesiacov a skvele sa hodí pri zaradení prvých príkrmov, keď dieťatko začína objavovať nové chute.

V spoločnosti Popo sa riadime jednoduchým pravidlom. V našej domovskej Francúzsku vyrábame produkty iba s jedinou hlavnou ingredienciou, aby aj najmenší dieťatka mohla spoznať, ako naozaj chutí zelenina. Popo, s láskou k tým najmenším.

Mrkvičkou v bio kvalite sme našu kapsičku napumpovala z plných 82%. Pre zjemnenie dosiahnutie vhodnej štruktúry sme ju doplnili o 18% vody. A to je všetko! Skvelá mrkvová kapsička pre bruška aj tých najmenších už od 4 mesiacov.

Na výbere mrkvičiek do našich kapsičiek si dávame naozaj záležať. Naši dodávatelia je pestujú v súlade s pravidlami ekologického poľnohospodárstva. Nedochádza tu napr. K aplikácii umelých pesticídov a používaná sú iba prírodné hnojivá.

Pripravte svojmu drobčekovi pochúťky na mieru jeho chutiam. Iba ingrediencie v 100% bio kvalite. Pestované s vášňou a láskou k produktu. Jemne povarené, následne rozmixované na potrebnú jemnosť, dané do kapsičiek a upravené len sterilizáciou. Žiadne zbytočné prísady. Jedine tak si totiž zelenina môže zachovať čo najviac autentické chuti a vône.

Práve preto je naša mrkva tak dobrá. Navyše ju môžete ľahko kombinovať s ďalšími prísadami.

Popo vie, ako potešiť chuťové poháriky každého malého jedáka. Všetky produkty sú navyše schválené pediatrami v odbore dojčenskej výživy. Navyše vďaka praktickému baleniu ich môžete vziať jednoducho so sebou napríklad na prechádzku. Popo - kapsička do každého vrecka.

Tipy na jednoduchú pochúťku:

Zmiešajte pyré z mletého morčacieho mäsa s jemne nasekanými listami estragónu a pokrm ohrejte. Pridajte ohriatu mrkvičku od Popo a máte skvelé jedlo pre malé labužníkov od 8 mesiacov.

skladovanie:
Ak ste obsah kapsičky tepelne neohrieval, môže byť po otvorení skladovaný pri izbovej teplote a až 48 hodín v chladničke. Kapsičku však dobre uzavrite uzáverom.

Obal bez bisfenolu A. Pre zachovanie vlastností balené v ochrannej atmosfére.

Popustite uzdu svojej kulinárske fantázii vytvorením vlastných receptov. Nenechajte však svoje dieťa mladšie 36 mesiacov hrať sa s uzáverom alebo bez dozoru!

Zloženie:

Bio mrkva 82%, voda na varenie 18%

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.