POMPOM Tvarujúce telové mlieko 5 % Actigym

1×120 ml, telové mlieko

Značka: POMPOM

Redukuje tukové vankúšiky v problematických partiách tela, podporuje proces tvarovania siluety a výrazne reguluje ukladanie tukov v tukových bunkách. Jeho účinok zabezpečuje prírodná zložka baktérie izolovanej z morskej hubky žijúcej medzi koralovými útesmi na Bermudských ostrovoch. Rýchlo sa vstrebávajúce telové mlieko s prírodnou vôňou. Pomáha udržiavať pokožku pevnú a pružnú. Neobsahuje pridanú vôňu, je vhodný pre ženy i pre mužov.

13,90
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: POMPOM Tvarujúce telové mlieko 5 % Actigym 1×120 ml, telové mlieko

X47834

Hlavný popis produktu

Inovatívny zoštíhľujúci krém s intenzívnym redukčným účinkom vyvinutý špeciálne pre problematické partie tela. Účinok zoštíhľujúceho telového mlieka s extraktom z hlbín mora zabezpečuje prírodná zložka baktérie izolovanej z morskej hubky žijúcej medzi koralovými útesmi na Bermudských ostrovoch. Stimuluje niekoľko biologických procesov, zvyšuje syntézu ATP vo svaloch a inhibuje funkciu enzýmu syntázy mastných kyselín (FA), ktorý znižuje tvorbu mastných kyselín a ich následné ukladanie v tukových bunkách. Pri pravidelnej aplikácii viditeľne redukuje tukové vankúšiky v problematických partiách tela, podporuje proces tvarovania siluety a výrazne reguluje ukladanie tukov v tukových bunkách.

Tento vysoko účinný telový krém sa môže používať aj samostatne, nemusíte ho bezpodmienečne kombinovať s fyzickou aktivitou. Jeho účinná látka reguluje ukladanie tukov a zabezpečuje viditeľný úbytok tukových vankúšikov v ošetrovaných partiách tela. Odporúčame však, aby ste pre svoje zdravie neprestali cvičiť, v kombinácii s fyzickou aktivitou je tento telový krém dvojnásobne účinný. Zoštíhľujúce telové mlieko nezvyšuje teplotu organizmu, efektívne odbúravanie podkožného tuku dosahuje výhradne vďaka klinicky testovanej účinnej látke.

Klinické štúdie účinnej látky preukázali, že telový krém pri pravidelnom používaní :  zlepšuje tonus pokožky;  pomáha udržiavať pokožku pevnú a pružnú;  redukuje ochabnutie kože;  zabezpečuje viditeľný úbytok tukových vankúšikov v ošetrovaných partiách tela;  tvaruje postavu, spevňuje a hydratuje pokožku;  zvyšuje motiváciu k športu, pretože výrazne ovplyvňuje kvalitu dosahovaných výsledkov.

Použitie: Vmasírujte krúživými pohybmi do problémových partií tela (stehná, boky, zadok, brucho) malé množstvo telového mlieka, kým sa nevstrebe. Môžete ho aplikovať aj viackrát denne. Rýchlo sa vstrebávajúce telové mlieko s prírodnou vôňou nezanecháva po sebe lepkavý, mastný film, takže ihneď po nakrémovaní sa môžete obliecť.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.