POMPOM SOFT TOUCH CISTIACA PENA NA TVAR

1×150 ml, čistiaca pena na tvár

Značka: POMPOM

Osviežujúca čistiaca pena na tvár obsahuje iba prírodné zložky, ktoré sú šetrné nielen k pokožke, ale aj k životnému prostrediu. Neobsahuje SLES, ani SLS. Je vhodná na dôkladné čistenie každého typu pleti, vrátane tej najcitlivejšej. Má jemnú, kvetinovú vôňu.

10,90
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: POMPOM SOFT TOUCH CISTIACA PENA NA TVAR 1×150 ml, čistiaca pena na tvár

X47826

Hlavný popis produktu

Osviežujúca čistiaca pena na tvár je vhodná pre normálnu, suchú a zmiešanú pleť, ale jemne čistí aj citlivú pokožku. Keď používate mejkap, očistite si tvár čistiacou penou viackrát, až kým kozmetické odličovacie tampóny nezostanú úplne čisté. Keď nepoužívate mejkap alebo sa nelíčite silno, k dôkladnému čisteniu svojej pleti dve dávky úplne stačia. Pokožku nevysušuje a ani nezanecháva po sebe mastný pocit. Vôňa prípravku je čistá, svieža, jemne kvetinová. Pridaný vonný olej je bez alergénov, pozostáva výlučne z prírodných molekúl, preto je vhodnou voľbou aj pre citlivú pokožku.

Hodvábna pena výrobku sa ľahko dávkuje vďaka pumpičkovému aplikátoru. Jemný tenzid, ktorý je hlavne zodpovedný komponent za penivosť, sa vyrába reakciou glukózovej molekuly a kokosového oleja. V prírode sa rýchlo rozkladá, nezaťažuje naše životné prostredie. Zároveň na rozdiel od SLS a SLES nevysušuje pokožku, nepoškodzuje jeho ochrannú lipidovú vrstvu. Výrobok je obohatený o hydratačný komponent, ktorý vytvára zamatovo hebký pocit na povrchu pokožky. Obsahuje ECOCERT kompatibilný konzervant.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.