POMPOM Pore Tightening Gel PLETOVY GEL STAHUJUCI PORY

1×50 ml, pleťový gél

Značka: POMPOM

Vďaka účinnej látke rastlinného pôvodu a vitamínu B3 zabezpečuje zmenšenie pórov a reguláciu tvorby kožného mazu. Keďže neobsahuje žiadnu pridanú vôňu a rýchlo sa vstrebáva, je vhodné pre každodennú starostlivosť o problematickú pleť tínedžerov ale aj pre dospelých, ktorých trápia rozšírené póry a lesknúca sa pleť.

9,50
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: POMPOM Pore Tightening Gel PLETOVY GEL STAHUJUCI PORY 1×50 ml, pleťový gél

X47832

Hlavný popis produktu

Pleťový gél sťahujúci póry bol špeciálne vyvinutý pre mastnú, lesknúcu sa pleť s rozšírenými pórmi a sklonmi k tvorbe akné. Vďaka účinnej látke rastlinného pôvodu a vitamínu B3 zabezpečuje zmenšenie pórov a reguláciu tvorby kožného mazu. Jeho praktické pumpičkové balenie obsahuje samé prírodné komponenty, ktoré nielen zabezpečujú prirodzenú hydratáciu pokožky, ale sú zodpovedné aj za vyváženú produkciu kožného mazu a za zmenšenie veľkosti pórov. Keďže neobsahuje žiadnu pridanú vôňu a rýchlo sa vstrebáva, je vhodný pre každodennú starostlivosť o problematickú pleť tínedžerov.

Pozor! Tento produkt sa odporúča aj pre dospelých, ktorých trápia rozšírené póry a lesknúca sa pleť. Jednou z účinných látok je niacinamid, iným názvom vitamín B3, ktorý stimuluje prirodzené biologické procesy pokožky a tým pádom sa podieľa na regulácii tvorby kožného mazu a na produkcii kolagénu v pleti. Ďalšou účinnou látkou je Acnilys, ktorý sa vyrába z ružovej myrty a účinne reguluje tvorbu kožného mazu. Na jednej strane reguluje vylučovanie kožného mazu znížením aktivity enzýmu 5-alfa-reduktázy, na druhej strane tým, že obnovuje zdravú flóru pokožky, znižuje zápal v pokožke spôsobený baktériami.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.