POMPOM Hyaluron Rose PLEŤOVÝ GÉL

1×50 ml, pleťový géla

Značka: POMPOM

Intenzívne hydratuje a svojimi účinnými látkami ošetruje tvoju pleť. Gél je vhodný na všetky typy pleti.Gél na báze vody, vyrobený z rastlinných extraktov a hydratačných látok s obsahom kyseliny hyalurónovej . Neobsahuje tuk. 85% gélu tvoria látky na báze vody.

9,50
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: POMPOM Hyaluron Rose PLEŤOVÝ GÉL 1×50 ml, pleťový géla

X47831

Hlavný popis produktu

Hĺbkovo hydratačný pleťový gél s kyselinou hylaurónovou je určený predovšetkým na hydratáciu tváre, dekoltu a pier, keďže jeho účinné látky sa dostanú hlboko do pokožky a látky na báze vody mimoriadne efektívne hydratujú pokožku. Je možné ho používať aj na ruky a v lete na slnkom podráždenú pokožku. Ide o gél na báze vody, vyrobený z rastlinných extraktov a hydratačných látok. Takýto gél je schopný vstrebať veľké množstvo vody do hlbších vrstiev pokožky.

Neobsahuje tuk. 85 % gélu tvoria látky na báze vody. Intenzívne hydratuje a svojimi účinnými látkami ošetruje vašu pleť. Suchá, mastná, zmiešaná – všetky typy potrebujú hydratáciu. Suchá pokožka býva nadmerne dehydratovaná, pri tomto probléme odporúčame používanie gélu na dennej báze. Gél pokožku upokujuje, hlavne, keď ho používate vychladený. Je nevyhnutný pre teenagerov a pre zrelú pleť.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.