POMPOM CICA FIRST KREM NA KOZNE PROBLEMY

1×50 g, krém na kožné problémy

Značka: POMPOM

Krém ponúka riešenie na problémy podráždenej, svrbivej pokožky. Vhodná kombinácia účinných látok zmierňuje podráždenie, svrbenie a začervenanie pleti.  Obsahuje iba prírodné ingrediencie, ktoré pomáhajú riešiť širokú škálu kožných problémov.

10,90
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: POMPOM CICA FIRST KREM NA KOZNE PROBLEMY 1×50 g, krém na kožné problémy

X47842

Hlavný popis produktu

Ošetrujúce maslo s obsahom bambuckého masla, jojobového oleja, makadámiového, šípkového a hojivého borákového oleja zmierňuje podráždenie, svrbenie a začervenanie pleti.

Medzi jeho dôležité zložky patria aj vitamíny E a F, liečivé rastliny: nechtík lekársky a rumanček, ako aj oxid zinočnatý. Rieši širokú škálu kožných problémov.

Výrobok obsahuje 5 zázračných olejov:  bambucké maslo plné antioxidantov;  jojobový olej s upokojujúcim účinkom;  regenerujúci makadamiový olej;  šípkový olej plný esenciálnych mastných kyselín;  hojivý borákový olej. Podľa našich skúseností účinne ošetruje podráždenú pokožku na rukách. Pri tomto probléme upozorňujeme na dôležitosť umývania rúk prírodným mydlom a na používanie latexových rukavíc pri umývaní riadu. Ďalej je veľmi účinný na zmiernenie príznakov začervenania a svrbenia v kožných záhyboch. Samozrejme používanie prírodného mydla je nevyhnutné. Ak podráždenie spôsobujú sprchové gély a krémy s obsahom SLS dostupné v bežných obchodoch, začni používať radšej prírodné mydlá alebo prírodné sprchové gély.

Použitie: Najdôležitejším krokom je prejsť na používanie prírodného mydla. Syntetické sprchové gély dostupné v bežných obchodoch obsahujú veľa iritáciu spôsobujúcich látok ako napr. ropné deriváty, preto často už len samotné používanie prírodných mydiel odstráni podráždenie z pokožky. Nedaj sa zlákať na používanie rôznych sprchových gélov. Mnohé z nich s nápisom “sensitive” odporúčajú pre deti, ale, žiaľ, aj tie môžu vyvolať iritáciu pokožky. Na citlivú pokožku tieto mydlá sú najúčinnejšie Mydlo s bambuckým maslom.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.