Police Legend Woman Edp

1×30 ml, dámska parfumovaná voda

Značka: POLICE

Parfémy Police sú určené energickým ľuďom a silným osobnostiam. Moderné vône Police odrážajú nové trendy, pokrokovosť a prispievajú k dokresleniu vášho imidžu. Sú určené všetkým, ktorí chcú byť príťažliví a sexy. Vyskúšajte neodolateľné toaletné a parfémované vody Police, ktoré dokonale doplnia váš šarm.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

10,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Police Legend Woman Edp 1×30 ml, dámska parfumovaná voda

X97314

Hlavný popis produktu

Police Legend for Woman od značky Police je vôňa zo skupiny Oriental Floral pre ženy. Policajná legenda pre ženy bola uvedená na trh v roku 2017. Vrchné tóny sú bergamot, čierne ríbezle a červené ríbezle; stredné tóny sú magnólia, jazmín, ruža, pomarančový kvet a jantár; základné tóny sú kašmírové drevo, pačuli a vanilka. 

Návod na použitie: Nastriekajte parfém tak, že fľaštičku umiestnite do vzdialenosti najmenej 12-18 cm od hrudníka alebo tela. Namierte trysku na miesto, kde sa bude odparovať. Ak vám pri striekaní parfumu zvlhne pokožka, fľaštička je príliš blízko. Ak chcete, aby sa parfum rozhodol viac, naneste parfum na pulzné body: krk, zátylok, zápästie, predlaktie a za ušami. Pre jemnejší výsledok sa parfém vyparuje do prázdna a prechádza cez oblak parfému.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.