PLUS ExtraVlasy MEDIUM BLOND

1×25 g, proti vypadávaniu vlasov

PLUS extravlasy je novodobé vlasové kozmetikum, ktoré okamžite odstraňuje plešatenie, vypadávanie a známky stenšenia vlasov. Použitie je rýchle, jednoduché a vydrží po celý deň.
Na sklade v eshope
30,39
Doprava zadarmo

O produkte

X29914

PLUS extravlasy je novodobé vlasové kozmetikum, ktoré okamžite odstraňuje plešatenie, vypadávanie a známky stenšenia vlasov.

Použitie je rýchle, jednoduché a vydrží po celý deň.
PLUS extravlasy sa vyrába zo špeciálnej bavlny, ktorú zomelú na malé vlákniny a farbia s prírodnými minerálmi, takže sa dokonale prispôsobí akejkoľvek farbe vlasov . Pred použitím sa krabička dobre potrepe, čím vzniká takzvaná statická energia (trenie) takže mikroskopické vlákna sa bezpečne prilepia na problémové oblasti, pričom optimálne obohatia objem vlasov. LUS extravlasy je 100% prírodné 100% vegánske, bez škodlivých látok, hypoalergénne vlasové kozmetikum, netestované na zvieratách.

PLUS extravlasy sa správa rovnako ako dámsky make-up na tvári.

Je obohatení o vitamín E, ktorý dodá vlasom lesk a chráni vlasy pred voľnými radikálmi.

Sebaistota, ktorú poskytuje PLUS extravlasy vydrží po dobrom tréningu,či je sparné teplo, vietor alebo dokonca ľahký letný dážď zostáva stála, ale pri väčších búrkach podobne ako tradičné make-upy alebo gély na vlasy by sa mali chrániť ošetrované oblasti.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.