PLANTHÉ Tea Tree oil OŠETRUJÚCI

1×15 ml, kozmetický prípravok

Značka: PLANTHÉ

Pomáha urýchliť upokojenie podráždeného miesta. Ďalej efektívne chráni a čistí pokožku s prejavmi akné, je účinný pri ošetrení kožných defektov.

10,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: PLANTHÉ Tea Tree oil OŠETRUJÚCI 1×15 ml, kozmetický prípravok

X43957 ADC

Hlavný popis produktu

Kozmetický prípravok Tea Tree Oil ošetrujúci. Je kombináciou 100% čistého oleja z austrálskeho čajovníka s extraktom rozmarínu lekárskeho. Chráni a čistí podráždenú pokožku.

Spôsob použitia

Neriedený olej sa používa len lokálne, a to pomocou prstu alebo tampónu priamo na postihnuté miesto. Olej je možné pridať do aromalampy, inhalátoru alebo do pohára vlažnej vody na kloktanie.
Kvapne sa na prst alebo tampón 1–2 kvapky koncentrovaného Tea Tree oleja a aplikuje sa z vonku len na konkrétne miesto (na vyrážku, miesto bodnutia hmyzom a pod.). Nerozotiera sa na väčšiu plochu kože.
Pre ošetrenie väčšej plochy pokožky či kúpeli nôh sa aplikuje Tea Tree olej riedený (pokožka: 8 kvapiek na liter vody, kúpeľ nôh: 15–20 kvapiek na liter vody).
K výplachom ústnej dutiny a na kloktanie sa olej vždy nariedí (3 kvapky na 200 ml vody). Roztok sa nikdy neprehĺta a po výplachu alebo kloktaní sa vypľuje.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.