PHYTENEO NEORHIN BABY 30ML SPRAY

1×30 ml, nosový sprej

Značka: PHYTENEO
Na sklade u dodávateľa
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
4,69
Doprava zadarmo nad 29,90 €
4 body na vernostnú kartu

O produkte

P2023A ADC

Zdravotnícka pomôcka. Nosový sprej pre deti staršie ako 3 mesiace určený 

  • k zvlhčovaniu suchej nosovej sliznice a čisteniu nosa, čím sa znižuje riziko infekcie,
  • ako liečba pri nádche a upchatom nose, bez rizika vzniku závislosti a poškodenia nosovej sliznice, 
  • k znižovaniu rizika pri komplikáciach nádchy (zápal prínosových dutín, zápal stredného ucha).

Zloženie: hypertonický roztok morskej soli (1,1 g/100 ml) so zvýšeným obsahom stopových prvkov (Mg, Mn), dexpanthenol (1 g/100 ml), hydroxypropylmethylcelulóza, edetan disodný, aqua puricata.

Spôsob použitia

Pred použitím fľaštičku pretrepte a odstráňte krytku rozprašovača. Koniec rozprašovača zasuňte do nosovej dierky a prípravok aplikujte. Jednotlivá aplikácia sa prevedie jedným až troma strekmi mechanického rozprašovača. Dávkovanie pre jednotlivú indikáciu sa vykonáva rovnakým spôsobom, opakuje sa podľa potreby (kým sa príznaky nezmierňujú) niekoľkokrát denne. Počet denných dávok je neobmedzený.

Po použití znovu nasaďte krytku rozprašovača. Pred prvým použitím rozprašovač niekoľkokrát stlačte, aby došlo k nasatiu roztoku do aplikátora.

Prípravok je určený pre deti staršie ako 3 mesiace. Nosový sprej môže byť používaný dlhodobo ( viac ako 30 dní) na čistenie nosových dýchacích ciest a ako podporná liečba pri ochoreniach z prechladnutia. Pokiaľ nedôjde k zlepšeniu ťažkosti, mali by ste sa obrátiť na lekára.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.