Philips OneBlade na tvár a telo QP2630/30

1×1 ks, holiaci strojček

Značka: PHILIPS
Philips OneBlade na tvár a telo je revolučný hybridný zastrihávač, ktorý dokáže zastrihávať a holiť fúzy akejkoľvek dĺžky. K dispozícii máte brit pre tvár a brit s chráničom pokožky na telo. Zabudnite na používanie niekoľkých nástrojov. OneBlade zvládne všetko.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
50,89
Doprava zadarmo

O produkte

X52119

Philips OneBlade je revolučný zastrihávač, ktorý zastriháva, tvaruje a holí akokoľvek dlhé fúzy bez podráždenia. Teraz môžete OneBlade používať aj na telo vďaka špeciálnej čepeli, ktorá má navyše ochranný nástavec proti porezaniu v citlivých oblastiach. OneBlade zvládne všetko!

Philips OneBlade na tvár a telo QP2630/30 s puzdrom

zastrihávanie, tvarovanie a oholenie akokoľvek dlhých fúzov

špeciálna čepeľ pre úpravu tela s ochranným nástavcom

oholí bez podráždenia a porezania pokožky

obojstranná čepeľ

vodotesný, pre mokré aj suché použitie

4 nástavce pre zastrihávanie fúzov (1, 2, 3 a 5 mm)

1 nástavec na zastrihávanie tela (3 mm)

výdrž batérie 60 min na jedno nabitie

cestovné puzdro

Philips OneBlade je vybavený novou revolučnou technológiou pre styling tváre a starostlivosť o vzhľad. Dokáže zastrihávať, tvarovať a holiť fúzy všetkých dĺžok. Vďaka systému dvojitej ochrany - kĺzavému poťahu v kombinácii so zaoblenými špičkami - je holenie ľahšie a pohodlnejšie. Technológia holenia predstavuje rýchlo sa pohybujúce ostrie (200-krát za sekundu), ktoré je účinné aj pre dlhé fúzy. Na jedno 4- hodinové nabitie zaistí OneBlade až 60 minút bezšnúrového používania pre vaše pohodlie.

Na zastrihávanie fúzov, tvarovanie línií a holenie akokoľvek dlhých fúzov aj úpravu tela už nepotrebujete viac nástrojov – OneBlade zvládne všetko. Vytvorte presné okraje pomocou obojstrannej čepele. Hoľte sa oboma smermi a ľahko a rýchlo dosiahnete viditeľný výsledok. Upravte si línie svojho strihu rýchlo a jednoducho v priebehu sekúnd!

OneBlade na tvár a telo má dve čepele. Jednou zastrihnete, vytvarujete a oholíte fúzy na tvári a druhou pohodlne upravíte chlpy na tele. Pokiaľ chcete ochlpenie na tele pristrihnúť, jednoducho nasaďte 3 mm hrebeň na telo a zastrihávajte v ľubovoľnom smere.

Čepeľ na telo má navyše ochranný nástavec, ktorý zabraňuje porezaniu pokožky pri holení v citlivých oblastiach.

Skracujte fúzy na svojej tvári s jedným zo 4 hrebeňových nástavcov na strnisko (1, 2, 3 a 5 mm), ktoré sú súčasťou balenia: 1 mm zastrihávací hrebeň pre jednodňové strnisko, 2 a 3 mm pre zastrihnutie nakrátko a 5 mm pre dlhé strnisko.

OneBlade neholí vrchnú vrstvu pokožky ako tradičné žiletky – a preto ju nedráždi. Prechádzajte proti smeru rastu strniska a pohodlne si ohoľte fúzy akejkoľvek dĺžky. Pri holení môžete, ale nemusíte použiť penu – je to len na vás.

OneBlade kopíruje kontúry vašej tváre a umožňuje jednoducho a pohodlne zastrihávať a holiť všetky časti tváre. Na úpravu okrajov použite obojstrannú čepeľ a vytvorte bezchybné línie pohybom čepele ktorýmkoľvek smerom. Čepele sú navrhnuté pre dlhodobý výkon. Na dosiahnutie optimálneho výkonu je potrebné každú čepeľ meniť len raz za 4 mesiace*. Výmena je jednoduchá a praktická, novú čepeľ stačí nacvaknúť.

OneBlade je vodoodolný, takže sa ľahko čistí: stačí ho opláchnuť pod tečúcou vodou. Môžete ho použiť napríklad aj v sprche.

Praktické puzdro

S praktickým cestovným puzdrom bude váš OneBlade uložený a pripravený na použitie či už ste doma, alebo na cestách.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.