Pharma Activ MAGNESIUM CHELÁT + B6

1×60 tbl, výživový doplnok

Horčík v chelátovej forme bisglycinátu má výbornú vstrebateľnosť a biologickú dostupnosť.

7,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Pharma Activ MAGNESIUM CHELÁT + B6 1×60 tbl, výživový doplnok

X005673 ADC

Výživový doplnok. Obsahuje magnézium (horčík v chelátovej forme bisglycinátu) v kombinácii s vitamínom B6.

  • Horčík prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania, k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej funkcii psychiky.
    Prispieva k elektrolytickej rovnováhe, k normálnemu energetickému metabolizmu.
    Podieľa sa na procese delenia buniek, prispieva k normálnej syntéze bielkovín, činnosti svalov a prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí a zubov. 
     
  • Vitamín B6 (Pyridoxín hydrochlorid) prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, psychickej činnosti ak zníženiu miery únavy a vyčerpania.

V dennej dávke (3 kapsule): bisglycinát horečnatý (horčík) 375mg 100%*, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6) 1,4mg 100%*, %*referenčné hodnoty príjmu

Zloženie: bisglycinát horečnatý (horčík), protispekavá látka (horečnaté soli mastných kyselín), pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), kalibračná látka (maltodextrín rokiet), želatínový obal kapsule. Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Dávkovanie: 1 kapsula 3x denne. Zapiť dostatočným množstvom vody.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy musia konzumáciu konzultovať s lekárom. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedenú v zložení produktu. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadne fungovanie organizmu a dobrú kondíciu. Ukladajte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Skladujte v suchu, v uzavretom obale pri teplote od + 5°C do + 25°C.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.