Pharma Activ FAT BURNER cps 90

1×90 cps, doplnok výživy

Camelia sinensis, Green tea, Čajovník čínsky, Zelený čaj podporuje vylučovanie vody z tela, prispieva k zníženiu chuti do jedla. Prispieva metabolizmu lipidov, oxidácii tukov.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

14,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Pharma Activ FAT BURNER cps 90 1×90 cps, doplnok výživy

X012362

Hlavný popis produktu

Výživový doplnok
Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadne fungovanie organizmu a dobrú kondíciu.

Camelia sinensis, Green tea, Čajovník čínsky, Zelený čaj podporuje vylučovanie vody z tela, prispieva k zníženiu chuti do jedla. Prispieva metabolizmu lipidov, oxidácii tukov.

Horký pomaranč prospešne ovplyvňuje metabolizmus lipidov a tým podporuje proces chudnutia.

Piper nigrum FRUIT/ Korenie čierny PLOD podporuje proces trávenia takto ovplyvňuje telesnú hmotnosť.

Dávkovanie: 3x denne 1 kapsula, najlepšie pred športovým výkonom. Zapiť dostatočným množstvom vody.

V dennej dávke 3 kapsuly: Zelený čaj, extrakt 300 mg, citrus auratinum (horký pomaranč, z kôry plodov, obsah hesperidínu 60%, obsah synefrínu 10mg) 300mg, Kofein 200 mg, L-Karnitin 100 mg, korenistý extrakt 15 mg, L-Phenylalanin 15 mg, Zelená káva, extrakt 10 mg.

Zloženie: plnidlo (maltodextrín), obal kapsule (želatína), extrakt zeleného čaju(cameliia sinensis, z listov, 95% polyfenolov), citrus auratinum (horký pomaranč, z kôry plodov, obsah hesperidínu 60%, obsah synefrinu 10mg), kofein, L-karnitin tartrát, korenistý extrakt (Piper nigrum, z plodov,25:1, 95% piperinu), L-phenylalanin, extrakt zelenej kávy (green coffea, z plodov, 50% kyseliny chlorogenové), protihrudkujúce látky(fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý)

Upozornenie: Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy musia konzumáciu konzultovať s lekárom. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedenú v zložení produktu.

Skladovanie: Ukladajte mimo dosahu detí. Chrániť pred priamym slnečným žiarením. Skladujte v suchu, v uzatvorenom obale pri teplote od +5°C do +25°C.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.