PEDICUSTOP Sprej proti všiam

1×75 ml, bez zápachu

Jednoduché použitie na suché vlasy.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

12,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: PEDICUSTOP Sprej proti všiam 1×75 ml, bez zápachu

X40771 ADC

Zdravotnícka pomôcka na fyzikálne ošetrenie pri výskyte vši detskej, lariev a hníd (Pediculus humanus capitis). Bez zápachu. Jednoduché použitie na suché vlasy.

Zloženie: Dimetikon (s nízkou a vysokou viskozitou), triglyceridy so stredne dlhým reťazcom, rafinovaný jojobový olej, rafinovaný kokosový olej, fenoxyetanol, etylhexylglycerín. Pri intolerancii na ktorúkoľvek zložku ukončiť používanie.

Spôsob použitia

Pred použitím je potrebné pozorne si prečítať návod na použitie.
Sprej po aplikácii na vlasy nechať 15 minút pôsobiť. Použitie opakovať po 7 dňoch.
Aplikovať sprej na suché vlasy tak, aby boli vlasy celkom pokryté. Sprej dôkladne votrieť do pokožky hlavy tak, aby bola ošetrená. Dbať na to, aby sa prípravkom ošetrila aj oblasť za ušami a na zátylku. Nechať pôsobiť sprej 15 minút bez pokrytia hlavy.
Následne sa odporúča začať vyčesávať priamo na pokožke hlavy a česať súvisle po prameňoch. Očistiť hrebeň po každom prameni. Hrebeň na vši nie je súčasťou balenia. Po vyčesaní i umyť vlasy šampónom – odporúča sa PEDICUSTOP šampón na ošetrenie a ochranu. Vlasy dôkladne opláchnuť.

Upozornenie: Používať Pedicustop sprej proti všiam len v dobre vetraných miestnostiach. Len na vonkajšie použitie. Dbať na to, aby sprej neprišiel do kontaktu s očami a sliznicou úst a nosa. Pri kontakte s očami 10 – 15 minút  vyplachovať vodou.
Skladovať sprej mimo dosahu tepla, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia, a počas jeho použitia nefajčiť.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.