Paranit Extra Silný šampón + hrebeň

1×1 set, šampón 100 ml + hrebeň

Značka: PARANIT

Šampón pre ošetrenie a ochranu proti všiam. Účinkuje v priebehu 5 minút a zabezpečuje ochranu pred možnou nákazou až do 72 hodín.

18,99
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Paranit Extra Silný šampón + hrebeň 1×1 set, šampón 100 ml + hrebeň

X65532 ADC

Šampón pre ošetrenie a ochranu proti všiam. Účinkuje v priebehu 5 minút a zabezpečuje ochranu pred možnou nákazou až do 72 hodín. Ľahko sa vymýva. Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Návod na použitie:

  1. Nádoba sa pred použitím pretrepe. Dostatočné množstvo šampónu sa nanesie priamo na suché vlasy (vyhnúť sa oblasti očí). Je potrebné prípravkom pokryť celý povrch hlavy a všetky vlasy.
  2. Šampón sa dobre vmasíruje do vlasov; od korienkov až po končeky, osobitná pozornosť sa má venovať pozornosť oblasti krku a za ušami.
  3. Nechá sa pôsobiť 5 minút. Pre úspešné ošetrenie proti všiam aj hnidám sa odporúča nechať prípravok pôsobiť až 10 minút.
  4. Pridá sa dostatočné množstvo vody a vlasy sa napenia, dôkladne umyjú a opláchnu. Je potrebné sa uistiť, že sa vypláchli všetky zbytky šampónu. Vlasy sa upravia obvyklým spôsobom.
  5. Pred vysušením sa z vlasov vyčešú vši a hnidy pomocou hustého hrebeňa.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Prípravok nie je vhodný pre deti do veku 2 rokov a ľudí alergických na ktorúkoľvek zložku prípravku. Pred použitím akéhokoľvek výrobku u tehotných alebo dojčiacich žien sa vždy odporúča poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom. Zabráňte kontaktu s očami a sliznicami. Neprehĺtajte. Nepoužívajte na podráždenú pokožku. Vždy rešpektujte dĺžku aplikácie. Nepoužívajte produkt pod oklúziou, napr. zakrytím vlasov čiapkou alebo zabalenou fóliou. Uchovávajte mimo dosah detí.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.