Paralen Grip Chrípka a bolesť 24 tabliet

1×24 tbl, liek

Značka: PARALEN

Liek obsahujúci paracetamol, kofeín a fenylefrín. Znižuje teplotu, tlmí bolesti svalov, kĺbov, hlavy, zmenšuje opuch nosa. Kofeín potláča únavu, pôsobí ako stimulant.

6,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Paralen Grip Chrípka a bolesť 24 tabliet 1×24 tbl, liek

0381A ADC

PARALEN® GRIP CHRÍPKA A BOLESŤ

KEDY POUŽIŤ?

Pri prejavoch chrípky a nachladnutia, ako sú:

  • Horúčka
  • Upchatý nos
  • Bolesť hlavy, hrdla, bolesť svalov a kĺbov
  • Zimnica
  • Zápal prinosových dutín a s ním spojená bolesť
  • Vďaka kofeínu pôsobí aj proti únave a ospalosti
Uvoľňuje upchatý nos

Uvoľňuje upchatý nos

Uľavuje od bolesti

Uľavuje od bolesti

Znižuje horúčku

Znižuje horúčku

Pomáha pri chrípke

Pomáha pri chrípke

Pri vírusových ochoreniach horných ciest dýchacích

Pri vírusových ochoreniach horných ciest dýchacích

ÚČINNÉ LÁTKY

ÚČINNÉ LÁTKY

  • Paracetamol znižuje horúčku a uľaví od bolesti.
  • enylefrín pomáha uvoľniť plný alebo upchatý nos.
  • Kofeín urýchľuje a zosilňuje účinok paracetamolu na tlmenie bolesti a pomáha bojovať proti únave a ospalosti.

DÁVKOVANIE

DÁVKOVANIE

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE

Pri užívaní tohto lieku je potrebné vyhnúť sa nadmernému príjmu kofeínu (napr. káva, čaj a niektoré nápoje v plechovkách), pretože to môže viesť k nepokoju, nespavosti a zrýchlenému srdcovému rytmu.

ZLOŽENIE

  • Jedna tableta obsahuje: 500 mg paracetamolu, 25 mg kofeínu a 5 mg fenylefrínium-chloridu.
  • Pomocné látky: povidón K-25, laurylsíran sodný, mikrokryštalická celulóza, kukuričný škrob, predželatinovaný kukuričný škrob, koloidný bezvodý oxid kremičitý, kyselina stearová, mastenec, hypromelóza , makrogol, oxid titaničitý (E171)
PARALEN® GRIP CHRÍPKA A BOLESŤ

KONTRAINDIKÁCIE

  • Neužívajte PARALEN® GRIP chrípka a bolesť ak ste alergický/á na paracetamol, kofeín, fenylefrín alebo na ktorúkoľvek z pomocných látok. Ďalšie kontraindikácie sú uvedené v písomnej informácii pre používateľa.
  • PARALEN® GRIP chrípka a bolesť je liek na vnútorné použitie. Pozorne si prečítajte
    písomnú informáciu pre používateľa a poraďte sa s lekárom alebo lekárnikom.
  • MAT-SK-2200386-1.0-1/2023

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.