Panasonic Es-Rw31-K503 Holiaci Strojcek 1ks

1×1 ks

Značka: PANASONIC

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

48,59
Doprava zadarmo

O produkte: Panasonic Es-Rw31-K503 Holiaci Strojcek 1ks 1×1 ks

X002591

Hlavný popis produktu

Jednoduché a ľahké holenie s plnou kontrolou vďaka ergonomickému dizajnu
Čisté oholenie pre svieži vzhľad
Všetko, čo potrebujete na vytvorenie čistého a sviežeho dojmu, je čisté oholenie. Pánsky holiaci strojček Panasonic dokonale zachytáva a pretína dokonca aj ploché chĺpky. Keďže nevynechá žiadne chĺpky, môžete si vychutnávať dlhodobý čistý vzhľad. A hoci vás oholí dôkladne, je jemný, čo je ideálne, ak máte citlivú pokožku.
Unikátne vzory planžetových otvorov na zachytenie všetkých druhov fúzov
Originálne vzory planžetových otvorov a konštrukcia poskytujúca optimálny tlak umožňujú dôkladné strihanie všetkých druhov brád. Pre každú čepieľku existujú tri vzory planžetových otvorov: prvý na zachytenie pravidelných fúzov, druhý na zachytenie kučeravých fúzov a tretí na dôkladné oholenie.
Dôkladné, jemné holenie pomocou otočnej hlavy
Kombinácia otočnej hlavy a plávajúcich čepieľok poskytuje dôkladnejšie a jemnejšie oholenie. Flexibilná otočná hlava sleduje obrysy vašej tváre, vďaka čomu sa oholíte rýchlo a bez námahy. Jednotlivé kontúry tváre sledujú aj plávajúce čepieľky, čím takisto napomáhajú hladkému oholeniu.
Čisté osviežujúce oholenie
100% vodotesný Jednoducho ho dôkladne opláchnite pod tečúcou vodou, aby ste ho mohli pohodlne vyčistiť v priebehu niekoľkých sekúnd. Holenie namokro/nasucho Užívajte si pohodlie používania nasucho alebo strojček používajte s penou či gélom na jemné, zamatovo hladké oholenie.
Výsuvný zastrihávač
Na fúzy nad ústami a bokombrady
Ergonomický dizajn
Pre jednoduchú manipuláciu a inteligentné uchopenie.
Nabíjateľný
Holiaci strojček môžete úplne nabiť za 8 hodín. Plné nabitie poskytne dostatok energie približne na 7 holení po 21 minútach.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.