Panasonic Es-Lt67-A803 Holiaci Strojcek 1ks

1×1 ks

Značka: PANASONIC

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

158,69
Doprava zadarmo

O produkte: Panasonic Es-Lt67-A803 Holiaci Strojcek 1ks 1×1 ks

X002588

Hlavný popis produktu

Pokročilý holiaci strojček ES-LT67 vďaka ultrarýchlemu lineárnemu motoru a trom presným ultraostrým čepieľkam poskytuje vynikajúce strihanie.
Ultrarýchly motor na rýchle a výkonné holenie
Supersilný neodymový magnet umožňuje výnimočne rýchle riadenie čepieľok a vykonanie až 39.000 orezaní za minútu. Vďaka tomu je holenie mimoriadne výkonné a hladké. Tento ultrarýchly lineárny motor nespomalí žiadna brada, nech je akokoľvek hustá. Rýchlosť holenia je rovnaká až do vybitia batérie.
3-čepieľkový holiaci systém na účinné holenie
3-čepieľkový holiaci systém je navrhnutý tak, aby zachytával a holil všetky druhy chĺpkov. [A] Štrbinové čepieľky. Poskytujú zlepšené zastrihávanie dlhých fúzov. [B] Vonkajšie planžety. Tenké vonkajšie planžety majú na niektorých miestach hrúbku len 41 μm a pri koreni nadvihujú dokonca aj krátke chĺpky, čo umožňuje hladké oholenie.
Nanobrúsené 30° vnútorné čepieľky na účinné holenie
Na základe japonskej tradície výroby samurajských mečov sme vyvinuli ultra ostré nano-leštené vnútorné čepieľky s 30° ostrím, ktoré umožňujú oholiť chĺpky veľmi blízko ku korienkom. Výsledkom je vynikajúce a efektívne oholenie s minimálnym počtom ťahov dokonca aj na brade, kde sú chĺpky najhustejšie.
Kontúrovacia hlava Multi-flex 12D
Holiaca hlava sa nezávisle pohybuje v 12 smeroch* a ľahko sleduje obrysy tváre a krku, čím sa zníži počet ťahov potrebných na oholenie vrátane fúzov, ktoré ležia naplocho. * Správa z laboratória Panasonic, Japonsko
Prispôsobivé oblúkovité čepieľky
Všetky čepieľky sú klenuté, aby sa znížil tlak na pokožku a aby bol dotyk rovnomerný po celej dĺžke čepieľok.
Objavte ďalšie funkcie
Technológia snímača brady automaticky zisťuje hustotu brady 200-krát za sekundu* a podľa toho upravuje výkon pri holení. V hustých oblastiach sa výkon zvyšuje a v riedkych znižuje. * Testovanie stroboskopom v laboratóriu Panasonic, Japonsko Ergonomicky navrhnutá jednotka umožňuje holenie v najprirodzenejšej polohe bez namáhania lakťa alebo zápästia. Obsahuje odolné čepieľky z nehrdzavejúcej ocele s presným 45° ostrím. Umožňuje jednoduché, pohodlné a rýchle predbežné holenie a precízne zastrihávanie.
Objavte ďalšie funkcie
Užívajte si pohodlie používania nasucho, prípadne strojček používajte s penou alebo gélom na jemné, zamatovo hladké oholenie. Používať ho môžete dokonca aj v sprche. Vodeodolná konštrukcia dovoľuje opláchnuť holiaci strojček pod tečúcou vodou, čo umožňuje jednoduchú a hygienickú údržbu. * Pred umývaním odmontujte časť s vonkajšími planžetami a zapnite holiaci strojček na vibrácie. Multifunkčný indikátor LED holiaceho strojčeka zobrazuje stav batérie v 10 krokoch, ako aj stav prevádzky na ľahké a okamžité potvrdenie.
Odkaz kvality, tradícia inovácií
Spoločnosť Panasonic rozvinula japonské umenie výroby výnimočne ostrých a odolných mečov a využitím najmodernejšej technológie vyvinula čepieľky vynikajúcej kvality. Japonské výrobné techniky sa používajú iba na čepieľky holiacich strojčekov od spoločnosti Panasonic.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.