PALSAR7 Cestovná kozmetická sada s dávkovačmi 7ks

1×1 ks, kozmetická sada

Značka: PALSAR7

Palsar7 Cestovná kozmetická sada s dávkovačmi vhodná na všetky Vaše cesty! Do malých fľaštičiek môžete preliať Vaše obľúbené produkty a môžete ich mať pri cestovaní vždy po ruke.

4,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: PALSAR7 Cestovná kozmetická sada s dávkovačmi 7ks 1×1 ks, kozmetická sada

X001947

Hlavný popis produktu

Palsar7 Cestovná kozmetická sada vhodná na všetky Vaše cesty! Do malých fľaštičiek môžete preliať Vaše obľúbené produkty a môžete ich mať pri cestovaní vždy po ruke. Vďaka malému lieviku a pumpičke nikdy nebudete mať problém s prelievaním Vašich obľúbených kozmetických produktov a budete ich tak môcť mať kedykoľvek pri sebe. Cestovná kozmetická sada vhodná predovšetkým na cestovanie lietadlom. Cestovná sada je vhodná pre ženy aj mužov.

Vďaka priehľadnému unisex baleniu ju využije naozaj každý. Skvelým pomocníkom je aj vodeodolné balenie so zips systémom. Fľaštičky a ich obsah sa Vám teda nevylejú ani nevysypú do kabelky, batohu alebo kufra. Palsar7 pre Vás zostavilo univerzálnu sadu, kde nájdete všetky ideálne typy uzáverov, a tak si môžete pohodlne a prakticky rozdeliť využitie každej z fľaštičiek. Nájdete tu fľaštičky so závitom, s vyklápacím uzáverom, ale aj s pumpičkou. Nechajte sa rozmaznávať, a buďte vždy rýchlo a jednoducho pripravení na cestu s Palsar7.

Súprava obsahuje: Dve fľaštičky na závit (10ml) Jednu fľaštičku s pumpičkou (100ml) Jednu fľaštičku s vyklápacím uzáverom (100ml) Jednu fľaštičku na závit (100ml) Malý lievik a pumpičku pre ľahké preliatie vašich produktov do fľaštičiek Praktické priehľadné vodeodolné púzdro so zips systémom


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.