OUATE Moje znovu použíteľné čistiace vankúšiky

1×7 ks, čistiace vankúšiky

Značka: OUATE

Balenie so 7 ekologicky šetrnými umývateľnými bavlnenými tampónmi.

29,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: OUATE Moje znovu použíteľné čistiace vankúšiky 1×7 ks, čistiace vankúšiky

X68292

Hlavný popis produktu

Balenie so 7 ekologicky šetrnými umývateľnými bavlnenými tampónmi Pri čistení pokožky tváre naučme deti spoločne, ako znížiť uhlíkovú stopu pomocou umývateľných obrúskov OUATE bez odpadu. Zamiluje si ich celá rodina! Pretože deti sa rady učia, a zároveň zabávajú a cítia radosť, keď získajú autonómiu, v OUATE sme vyvinuli prirodzené postupy starostlivosti prispôsobené krehkej pokožke detí od 4 do 11 rokov.

Mikrofleesové tampóny OUATE poskytujú neporovnateľnú jemnosť detskej pokožke na každodenné a opakované použitie. Odporúča sa pre citlivú detskú pokožku. Tkaniny a priadze s certifikátom OEKO-TEX®. Certifikovaný zaručený francúzsky pôvod. Návod na použitie: Naneste micelárnu vodu Moje jemné čistítko na vankúšik. Po každom použití vložte vankúšik do pracej sieťky a vyperte v práčke od 30°C do 60°C. Môžete tak urobiť až 300-krát s každým vankúšikom! V balení ich nájdete až 7 ks!. Môžete prať spolu so zvyškom bielizne. S OUATE získavajú deti každý deň dobré návyky: čistíme a hydratujeme! Produkty sú formulované bez alergénov a akýchkoľvek škodlivých látok. Ich receptúry sú testované pod pediatrickou, oftalmologickou a dermatologickou kontrolou.

Všetky produkty sú vegan. eco-friendly, balené v ergonomických baleniach, obsahujú výhradne ingrediencie prírodného pôvodu a sú vyrábané vo Francúzsku. Pre aplikáciu už nemôže byť nič jednoduchšie! Všetky balenia boli zvolené tak, aby ich deti mohli používať samostatne.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.