Oral B iO Series 8 Black Elektrická Zubná Kefka

1×1 ks, elektrická zubná kefka

Značka: ORAL B
Najlepšie čistenie od spoločnosti Oral-B s revolučnou technológiou iO pre pocit profesionálnej čistoty a zážitok z jemnej kefky.
Na sklade
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
256,30
Doprava zadarmo
256 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X52046

Spoločnosť Oral-B prekonala všetku predchádzajúcu snahu, aby z čistenia zubov vytvorila neporovnateľný zážitok. Poskytuje viac ako obyčajný pokrok v technológii, ktorý zahŕňa prvotriedny dizajn – táto kefka umožňuje najdokonalejšie, najjemnejšie a najtichšie čistenie, aké ste kedy zažili. Dizajn, ktorý z kefky robí skutočný objekt vášne – má elegantný vzhľad vyhradený pre najžiadanejšiu technológiu.

Samozrejme, že prechod z manuálnej kefky na elektrickú vždy zlepší čistenie zubov. Ak, však, prejdete z elektrickej zubnej kefky na iO, dosiahnete zážitok nad rámec obyčajnosti – ten rozdiel budete vidieť, počuť, aj cítiť.

Vlastnosti produktu:

  • NAJLEPŠIE ČISTENIE od spoločnosti Oral-B s REVOLUČNOU MAGNETICKOU TECHNOLÓGIOU iO pre pocit profesionálnej čistoty a zážitok z jemnej kefky -Kombinuje jedinečnú okrúhlu hlavicu spoločnosti Oral-B s jemnými mikrovibráciami pre pocit sviežosti a čistoty v ústach a o 100 % zdravšie ďasná už za jeden týždeň.
  • INTERAKTÍVNY FAREBNÝ DISPLEJ zobrazuje dôležité informácie: vrátane režimov čistenia a pripomenutia výmeny čistiacej hlavice, pri zapnutí vás privíta a usmeje sa na vás po dobrom čistení zubov.
  • UMELÁ INTELIGENCIA rozpozná váš štýl čistenia zubov a vedie vás k poriadnemu vyčisteniu všetkých zubov, takže vám nikdy žiadne miestečko neunikne.
  • 6 INTELIGENTNÝCH REŽIMOV sa prispôsobí vášmu čisteniu: Daily Clean – každodenné čistenie, Sensitive – jemné čistenie, Gum Care – starostlivosť o ďasná, Intense Clean – intenzívne čistenie, Whitening – bielenie a Super Sensitive – mimoriadne jemné čistenie.
  • VYLEPŠENÝ INTELIGENTNÝ SNÍMAČ TLAKU zasvieti na červeno, bielo alebo zeleno, aby vás upozornil na to, že pri čistení vyvíjate príliš veľký, malý alebo primeraný tlak -Magnetická nabíjačka stabilne drží na mieste a pri RÝCHLOM NABÍJANÍ kefku nabije približne za 3 HODINY.
  • Obsah: 1 elektrická zubná kefka iO Series 8 s 1 hlavicou Ultimate clean, 1 prémiové cestovné puzdro, 1 magnetická nabíjačka, 1 držiak na náhradné hlavice