Olival Vitamínový očný fluid B3 Professional

1×1 ks, očný fluid

Značka: OLIVAL

Hodvábna textúra fluidu hĺbkovo hydratuje, vyživuje a vyhladzuje jemnú pokožku očného okolia.

14,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Olival Vitamínový očný fluid B3 Professional 1×1 ks, očný fluid

X56233

Hlavný popis produktu

Starostlivo vyvážený komplex 1%-ného niacínamidu, 0,5% kofeínu a ceramidového komplexu osvieži, vyživí a pomáha zmierniť unavený vzhľad pleti. Bambucké maslo, avokádový olej, makadamiový olej a vitamín E zlepšujú elasticitu pokožky. Z dlhodobého hľadiska zmierňujú viditeľnosť vrások a prispievajú k rozjasneniu očného okolia. Niacínamid, tiež známy ako nikotínamid alebo vitamín B3, je mimoriadne multifunkčná zložka a poskytuje celý rad výhod. V tomto fluide má za úlohu hydratovať, upokojovať a posilňovať prirodzenú bariéru pokožky ako aj zmierniť pôsobenie vonkajších stresorov. Kofeín je jednou z najznámejších a najviac zastúpených účinných látok v starostlivosti o očné okolie. Pôsobí antioxidačne a chráni pokožku pred poškodením vonkajšími faktormi. Stimuluje mikrocirkuláciu, prispieva k sviežejšiemu, uvoľnenejšiemu vzhľadu pokožky a pomáha regulovať opuchy a čierne kruhy.

Fluid obsahuje aj bioidentické ceramidy, ktoré stimulujú prirodzenú samoregulačnú vlastnosť úrovne hydratácie, čo vedie k pevnejšej a odolnejšej pleti. Extrakt z kôry magnólie preukázateľne chráni pokožku pred chronickými zápalmi, pomáha zmierniť začervenanie a z dlhodobého hľadiska pomáha neutralizovať vnútorné faktory predčasného starnutia pokožky. Campesterol a beta-sitosterol, teda fytosteroly prítomné v pohánkovom vosku inhibujú lipogenézu a podporujú lipolýzu, čo priaznivo pôsobí na vznik pevnejšieho tkaniva pod očami. Pohánkový vosk navyše poskytuje predĺžený hydratačný účinok a pomáha zmierniť opuchy. Prípravok neobsahuje pridané vône ani farbivá a svojou ľahkou a rýchlo sa vstrebávajúcou textúrou je dobre znášaný takmer všetkými typmi pleti.

Použitie:

Naneste na vyčistenú tvár po sére a pred produktom s SPF alebo krémom. Zabráňte kontaktu s očami.

Upozornenie:

Keďže tmavé kruhy pod očami sa pomocou kozmetiky regulujú veľmi ťažko, pretože sú často výsledkom genetickej predispozície, mimiky a pôsobenia životného štýlu, tento prípravok ich neodstráni. Jeho používaním však nastolíte správnu starostlivosť, ktorou dosiahnete správnu výživu, sviežejší a rozjasnený vzhľad očného okolia.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.